Shanna Moakler, Ex Travis Barker’ın Nişan Yüzüğü’nü Açık Artırmayla Satışa Çıkaracak – Hollywood Life


Travis Barker ve Shanna MoaklerT-Mobile Sidekick LX Lansman Etkinliği, Los Angeles, Amerika - 16 Ekim 2007


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

shanna moaklereski karısı Travis Barker, evliyken sahip olduğu nişan yüzüğünü açık artırmayla satmayı planladığını duyurdu. Açıkça geçmişten yola çıkarak, artık mücevher parçasına duygusal bir değer vermiyor gibi görünüyor.

Travis Barker ve Shanna Moakler2005 MTV FİLM ÖDÜLLERİ, LOS ANGELES, AMERİKA - 04 HAZ 2005
Travis Barker ve Shanna Moakler 2005 MTV FİLM ÖDÜLLERİ, LOS ANGELES, AMERİKA – 04 HAZ 2005 (Shutterstock)

Hayatımın bu bölümü sona erdi ve bir kerede giymek bana büyük keyif verdiyse de, umarım yeni bir ev bulur ve bana bir zamanlar olduğu kadar mutluluk getirmeye devam eder” dedi. ABD Haftalık. Muhteşem gümüş yüzük, cesur, dairesel bir taşı çevreleyen ışıltılı bir elmas banttan oluşuyor.

Müzayede 27 Mayıs Cuma günü başlıyor ve ilk olarak 31 Mayıs Salı gününe kadar devam ediyor. Başlangıç ​​fiyatını 51 bin olarak belirlemesine rağmen, parça için 120 bin civarında almayı umuyor ve başlangıçta yaklaşık 160 bin değerinde olduğunu ortaya koyuyor.

Açık artırma, Travis üçüncü karısıyla evlendikten kısa bir süre sonra gerçekleşti. Kourtney Kardashian, Mayıs ayında Santa Barbara’da yasal bir törenin ardından İtalya’da lüks bir düğünde. Ancak Shanna, parça için uygun bir satıcı bulması için zaman ayırması gerektiğinden zamanlamanın sadece bir tesadüf olduğu konusunda ısrar ediyor.

Shanna’nın eski kocasının yeni evliliği hakkında ne düşündüğüne gelince, ikisi için en iyisini diliyor gibi görünüyor. “Eski sevgilimin ilişkisi beni ilgilendirmez ama mutluluklarının devamını dilerim” dedi. ABD Haftalık Şubat 2021 röportajında.

Travis Barker ve Shanna MoaklerT-Mobile Sidekick LX Lansman Etkinliği, Los Angeles, Amerika - 16 Ekim 2007
Travis Barker ve Shanna Moakler T-Mobile Sidekick LX Lansman Etkinliği, Los Angeles, Amerika – 16 Ekim 2007 (Shutterstock)

Shanna, Travis’in ikinci karısı ve ikisi 2004’ten 2008’e kadar evlendi. Birlikte iki çocuğu paylaşıyorlar, 18 yaşında Landon ve 16 yaşında Alabama. Shanna ve Travis’in şu anki ilişkilerine gelince, çocuklarına mümkün olduğunca başarılı bir şekilde birlikte ebeveynlik yapmaya odaklanıyorlar.

Shanna, “Çocuklarım için harika olduğu ve ikisi de mutlu olduğu sürece, onlar için mutluyum” dedi. “Çocuklarım ondan gerçekten hoşlanıyor gibi görünüyor ve hepsi [to be] iyi bir yerdeyim ve ben de iyi bir yerdeyim, bu yüzden iyi!” 22 Mayıs’ta düğünü “muhteşem bir olay” olarak nitelendirdi ve Kourtney ve Travis’in çocuklarını törene dahil etme kararına göre “güzel bir jest” olarak bahsetti. ABD Haftalık.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/shanna-moakler-auctions-travis-barker-engagement-ring/

Yorum yapın

SMM Panel