Shanna Moakler, Eski Travis Barker’ın Hastaneye Yatışı Üzerine Sessizliğini Bozdu


2008’de Travis, ikisi yakın arkadaşı da dahil olmak üzere dört kişinin hayatını alan bir uçak kazasına karıştı. Ölümcül olay, Kourtney’e Meksika gezisinde eşlik ettiği 2021 yılına kadar tekrar uçmasını zorlaştıran PTSD ve hayatta kalma suçluluğunun yanı sıra vücudunun her yerinde üçüncü derece yanıklara neden oldu.

Tıbbi aciliyeti, Kourtney ile 22 Mayıs’ta lüks bir İtalyan düğününde evlendikten bir ay sonra geldi. Törene, Kourtney’nin eski eşinden üç çocuğu da dahil olmak üzere yakın arkadaşları ve aile üyeleri katıldı. Scott Disick: Duvarcı12, Penelope9 ve Saltanat7.

Kourtney’e yakın bir kaynak geçenlerde E! Travis’in “aşırı acı” çektikten sonra hastaneye kaldırıldığı haberi, ancak tedavi gördüğünden beri “daha iyi” gibi görünüyor.

İçeriden biri, “Zor yürüyebildiği bir noktaya geldi,” diye ekledi, “Kourtney moralini yükseltmeye çalışıyor ve onu dayanılmaz acı içinde görmekten nefret ediyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336491/shanna-moakler-breaks-silence-on-ex-husband-travis-barker-s-hospitalization?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir