Shania Twain, Brit Awards After Party’de Leopar Bluz Giydi – Hollywood Life


Shania İkiz


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Scooter / AFF-USA.com / MEGA

Shania İkiz Bu ödül sezonunda görünüşe hizmet ediyor! 57 yaşındaki şarkıcı, Grammy Ödülleri ve Brit Ödülleri’nde muhteşem kıyafetleriyle göz doldurdu ve 11 Şubat’ta Londra’da düzenlenen Brit Ödülleri sonrası partisinde bu trendi sürdürdü. Shania leopar desenli bir ceket ve bir çift siyah kloş pantolon giymişti. 180 The Strand’da düzenlenen parti. Fotoğraflarda görebileceğiniz tam görünüşü Burada“Beni Fazla Etkilemeyen” filmindeki bakışını anımsatıyordu. müzik video 1998’den.

Shania İkiz
Shania Twain (Fotoğraf: Scooter / AFF-USA.com / MEGA)

Shania, kısa bir süre önce sarıya ve kırmızıya döndükten sonra standart esmer vurgulu saçlarını taktı. “Any Man of Mine” şarkıcısı, görünümünü bir çift pırlanta küpe ve bir pırlanta bileklikle süsledi. İngiliz şarkıcıyla fotoğraf çektirdi Sophie Ellis-Bextor, yeşil elbisesiyle görenleri şaşkına çevirdi. Shania, ödül töreninde farklı bir muhteşem kıyafeti salladıktan sonra BRIT Ödülleri partisinde çok muhteşem görünüyordu.

BRIT Ödülleri için Shania, ince figürünü vurgulayan göz alıcı sarı bir elbise giydi. Hatta elbisesine uyması için tırnaklarını sarı ve siyaha boyadı. Shania, performans sergilemek için değil, albümünün tanıtımını yapmak için ödül törenindeydi. benim kraliçem. Bu, Shania’nın 2017’den beri ilk albümü ve ABD’de on numaradan giriş yaptı. Reklam panosu 3 Şubat’ta piyasaya sürüldükten sonra 200.

Shania’nın BRIT Ödülleri’ndeki görünümü, normal saç rengine dönüşünü işaret etti. Grammy’lerden hemen önce bir Cumhuriyet Rekorları etkinliği için sarışın oldu ve bir görünüm sırasında yeni saç modelini sergiledi. James Corden ile Geç Geç Gösteri. Birkaç gün sonra Shania, Grammy Ödüllerinde kırmızı kafalıydı. Halıda siyah payetler ve uyumlu bir cadı şapkası olan siyah beyaz puantiyeli bir takım elbise içinde yürüdü. Ve Ocak ayında Shania, New York’ta yeni albümünün tanıtımını yaparken pembe bir sakız saç modeli yaptı.

Shania’nın sürekli değişen saç rengiyle bizi şaşırtmaya devam etmesine bayılıyoruz. Şimdilik normal esmer vurgulu buklelerine geri dönmüş olsa da, yakında bir şeyleri tekrar değiştirmesini bekliyoruz!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/shania-twain-leopard-jacket-brit-awards-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir