Shania Twain, 2023 BRIT Ödüllerinde Esmer Olmaya Geri Dönüyor – Hollywood Life


Shania Twain, 2023 BRIT Ödüllerinde Esmer Olmaya Geri Dönüyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Shania İkiz, 57, geçici olarak sarışın ve kırmızıya döndükten sonra esmer olmaya geri döndü. Şarkıcı, Cumartesi günü İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen 2023 BRIT Ödülleri’ne kırmızı halıda poz verirken kahverengi saçlı olarak geldi. Ayrıca göz alıcı sarı bir elbise ve gümüş küpeler, gümüş bir kolye ve bilezikler içeren takılar takmıştı.

Shania İkiz
Shania, 2023 BRIT Ödülleri’nde. (Mat Baron/BEI/Shutterstock)

Shania popüler ödül törenine gelmesine rağmen sunum yapması veya performans göstermesi planlanmadı. Güzel, büyük ihtimalle yeni albümünün tanıtımını yapmak için orada. benim kraliçem. Kameralar için kendinden emin bir şekilde poz verdiği ve hatta elbisesine uyması için tırnaklarını sarı ve siyaha boyadığı için gülümsüyordu.

Shania, BRIT’lere katılmadan önce geçen hafta 2023 Grammy Ödülleri için bir parti sonrası partisine katıldı. Görünüşü sırasında saçları uzun ve parlak kırmızıydı ve siyah bir tulum ve siyah botlardan oluşan başka bir destansı kıyafet giymişti. Ayrıca o gece erken saatlerde gerçek törene payetli siyah beyaz puantiyeli bir takım elbise ve uyumlu uzun bir şapka ile katıldı.

Shania İkiz
Shania’nın birçok saç görünümünden biri. (Sıçrama Haberleri)

Shania, Grammy’lerden hemen önce bir Cumhuriyet Rekorları etkinliği için de sarışın oldu. Ayrıca bir görünüm sırasında yeni buklelerini sergiledi. James Corden ile Geç Geç Gösteri, aynı gün kaydedildi. Saç makyajıyla birlikte gitmek için ipeksi turuncu bir kıyafet ekledi.

Ancak Shania’nın renkli bukleleri burada başlamadı. “Bu Beni Pek Etkilemez” şarkıcısı geçen ay pembe saçlarıyla çıkış yaptı. New York City, NY’deydi ve balonlu sakız görünümüyle kalabalıkları büyülediğinde ve hayranları onu seviyor göründüğünde Queen of Me’nin tanıtımını yapıyordu. Uzun siyah deri bir ceket ve çizmeler yeni stili tamamlıyordu.

Shania, Eylül’de “Waking Up Dreaming” adlı şarkısının klibinin yayınlanmasından bu yana saç renkleri ile deneyler yapıyor. BBC nasıl bir hayalperest olduğunu ve bununla eğlenmek istediğini. “Her şey kaçışla ilgili. Ben kesinlikle o hayalperestlerden biriyim – uyanıkken hayal kurmak ve ne olmak isteyebileceğini makyajlamak çok daha eğlenceli, ”dedi. “Ben bir rock yıldızı olmak istiyorum. olmak istiyorum PrensOlmak istiyorum Cyndi LauperHiç yapmadığım tüm bu eğlenceli çılgın şeyler ve hiç yapmadığım tüm bu moda şeyleri olmak istiyorum.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/shania-twain-brunette-hair-2023-brit-awards-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir