Shanae & Logan’ın Bölünmüş Haftası Yeni Bir Romantizm Getiriyor – Hollywood Hayatı


shanae ankney logan palmer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

18 Ekim’de yayınlanan bölüm cennette lisans yedi çiftin ayrılması, kızların başka bir yere götürülmesi ve erkeklerin sahilde kalmasıyla yaşananları gösterdi. Erkeklerle buluşmak için beş yeni kadın getirildi, bayanlar da kendilerine ait beş yeni erkekle yeni bağlantılar kurma şansına sahip olacaklarını öğrendiler. Kadınların çoğu kumsalda neler olup bittiğini merak ederek surat asarken, Shanae Ankney Cenneti sonuna kadar deneyimlemeye karar verdi.

Shanae birlikte vakit geçiriyordu. Logan Palmer bölünmüş haftadan önce. Ancak, ayrılıktan sonra bir randevu kartı aldı ve yeni varış istedi Tyler Norris ona eşlik etmek. Shanae, “Bence hayatta seçeneklerinizi açık tutmalısınız,” diye itiraf etti. “Belki biraz gevşeyip biraz eğlenin!” Shanae ve Tyler, randevuları sırasında çok samimi bir tantrik yoga seansına katıldılar ve işler kesinlikle buharlaştı.

shanae ankney logan palmer
Shanae ve Logan önceki bire bir randevularında. (ABC)

Gecenin sonunda Shanae, Boom Boom Room’da Tyler ile biraz zaman geçirmeye hazırdı ama Jill ÇeneAyrıldığı için bütün gün gözyaşlarına boğulan jacob rapini. Shanae ve Tyler için tutkulu bir gece yürümese de, onu hissettiğini açıkça belirtti. Hatta o noktada Tyler’a Logan’dan daha “bağlı” hissettiğini söyledi.

Bu arada Logan, beş yeni kadından herhangi biriyle bir şeyler keşfetmek isteyip istemediği konusunda parçalandı. İlk başta, sonra bile geri çekildi harun Clancy ona söyledi Sarah Hamrick onunla ilgilendi. Logan, “Eğlenmek istiyorum ama Shanae durumuyla nasıl başa çıkacağımı düşünmeden de edemiyorum” dedi. “Shanae ve benim gerçekten güçlü bir bağlantımız var. O benim mutlu olduğum ve birlikte olmak istediğim kişi. Bu yüzden daha fazla flört aramıyorum ve onun da aynı şekilde hissettiğini düşünüyorum. İlişkimizi mahvedebilecek fazla bir şey olmayacağından eminim.”

shanae ankney logan palmer
Shanae ikinci gül töreninde Logan’a gülünü verir. (ABC)

Logan, Shanae’nin o anda başka bir erkekle randevusunun ortasında olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. “Kafamda süperim” dedi Andrew Spencer. “Beni seçtiği için Shanae’ye karşı bir sadakat hissediyorum. [at the rose ceremony]. Bu takdir ve sadakatle savaşıyorum… benim bulunduğum bu pozisyonda olsaydı o ne yapardı? Karşı taraftan bir cevapla çıkmadım. Hala hokkabazlık yapıyorum.” Andrew, Logan’a son gül töreninden önce Shanae’nin onunla açıkça bir bağlantı araştırdığını hatırlattı. James Bonsall, Logan’ın yanı sıra. Logan’a gülü verdi, ancak birkaç saat önce James’i onun önünde öpüyordu.

Sarah bir randevu kartı alıp Logan’dan onunla gitmesini istediğinde, o kabul etmeye karar verdi. “Heyecanlıyım. Koltuklarım kabardı. Ama aynı zamanda Shanae ile olan bir şeyi mahvetmekten de korkuyorum,” diye itiraf etti Logan. “Kafamdan çıkmalıyım. Shanae ile ilgili endişelerimi bir kenara bırakıp Sarah ile birlikte olabilmeliyim ve geri döndüğümde bunu çözeceğim.”

Logan ve Sarah ata binmeye gittiler ve sonra kumsalda bir randevuya çıktılar, burada tıpkı Shanae ve Tyler’ın havuzda olduğu gibi suda sevişmeye başladılar. Logan, “Bu kızın elini tutmaktan bile korkuyorum çünkü bunun Shanae ile olan ilişkime ne yapacağını bilmiyorum” dedi. “Ama dört gün falan biriyle çıkmasını izlemek zorunda kaldım ve tam da benim yüzümdendi. nereye gideceğini bilmiyorum [with Sarah], ama resimdeki herkesi geniş bir açıyla görmem ve bir kişiyi işaret edip ‘Senden eminim’ diyebilmem gerekiyor. Shanae’ye bu şansı ben verdim ve kendime de bu şansı veriyorum.”

Gün geçtikçe Logan’ın kafası daha az karıştı ve Sarah’ya onunla randevuya çıkmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Sahile döndüğünde, bazı adamlara nasıl hissettiğini de açtı. “Sadece bire bir harika bir görüşme yaptım” diye paylaştı. “Yaptığım için çok mutluyum. Kendimle ilgili bir şeyler paylaşmalı ve onun hakkında bilgi edinmeliyim. O iyi bir kız. Sarah uyuşturucu.” Yine de önümüzdeki hafta Logan ve Shanae tekrar bir araya getirildiğinde ne olacağını görmemiz gerekecek!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/bachelor-in-paradise-shanae-logan-split-week-dates-tyler-sarah/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir