Shakira ve Lewis Hamilton, F1 Grand Prix’sinden Sonra Gecenin Keyfini Çıkarıyor – Hollywood Life


Şakira


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: RM/MEGA

Şakira ile başka bir gecenin tadını çıkardım Lewis hamilton uzun süreli partnerinden ayrılmasının ardından Gerard pique. 46 yaşındaki Kolombiyalı süperstar ve 38 yaşındaki İngiliz yarış pilotu, Shakira’nın Lewis’i F1 Grand Prix’sinde yarışırken izlemesinin ardından 4 Haziran Pazar gecesi İspanya’da bir grup arkadaşıyla kokteyl içtiler. İçinde Fotoğraf şarkıcı paylaştı mustafaLewis, Kardashian aile dostu da dahil olmak üzere arkadaşlarıyla poz verirken kolunu Shakira’nın beline doladı. Fai Kadra. Shakira, Lewis’in yanında siyah bir üst giyip saçları aşağıdayken çok seksi görünüyordu.

Grup içki içmek için dışarı çıkmadan saatler önce, yarış müsabakasında Shakira tribünlerde Lewis’i desteklerken görüldü. Lewis sonunda Hollandalı-Belçikalı sürücünün ardından ikinci oldu Max Verstappen, ama yine de içinden Shakira da dahil olmak üzere arkadaşlarıyla daha sonra kutlama yapmak geldi. Ve bekar olduğundan beri Shakira’nın Lewis ile ilk kez takılmadığını da belirtmekte fayda var!

Shakira ve Lewis ilk olarak 10 Mayıs’ta Miami’de bir teknede birlikte görüldüler. Fotoğraflar, F1 sürücüsünün yelken açmadan önce teknede “Hips Don’t Lie” şarkıcısına yardım ettiğini gösteriyordu. Gezide Shakira ve Lewis’e bir grup arkadaş katıldı ve bu, ikilinin ilk kez romantik bir şekilde birbirine bağlanmasına işaret ediyordu. F1 Grand Prix sonrası gezilerinden sonra, ikisinin gerçekten bir şey olması mümkün.

Şakira
Shakira ve Lewis Hamilton, 10 Mayıs’ta bir tekne yolculuğunda (Fotoğraf: RM/MEGA)

Lewis, Shakira’nın son zamanlarda ilişki dedikodularına yol açtığı tek kişi değil. 7 Mayıs’ta Miami’deki F1 Grand Prix’sinde bir kızla takılırken görüldü. Tom Cruise, 60, hem tribünlerde hem de yarış pistinde. İkisinin birlikte fotoğrafları çekildi ve bir video, yarışı bir kutudan izlerken kahkahalarının tadını çıkardıklarını gösterdi. Ancak Shakira, Haziran 2022’de Gerard’dan ayrılmasından bu yana mevcut ilişki durumunu netleştirmedi. Oğulları paylaşan eski sevgililer Milano9 ve Saşa7 yaşındaki kız 11 yıldır birlikteydi, ancak iddiaya göre Shakira Gerard’ın şimdiki kız arkadaşıyla onu aldattığını öğrendiğinde yolları ayrıldı. Clara Chia Martı24.

Ayrılığın ardından Shakira, kadın hayranlarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olduğunu söylediği bir diss parçası yayınladı. “Bu kadar çok insanın tepkisini hissetmek inanılmazdı” dedi. Jimmy Fallon Mart ayındaki bir röportajda. “Bence müzik gerçek olduğunda ve gerçek olduğunda, gerçek bir yerden geldiğinde insanların gerçekten bağ kurduğunu düşünüyorum” diye ekledi. “Bu şarkıyla ilgili olan şey, oradaki pek çok kadın için bir marş gibi olması.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/shakira-lewis-hamilton-date-grand-prix-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir