Shakira ve Karol G’nin ‘TQG’ Sözleri Take Aim At Gerard Pique – Hollywood Life


shakira karol g


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Gregorio T. Binuya/Everett Koleksiyonu/MEGA

Şakira Ve Karol G 24 Şubat’ta yayınladıkları yeni şarkı “TQG”de bir müzik videosuyla birlikte eski sevgililerine bir mesajı var. Hanımlar pistte önceki ilişkilerinde yaptıkları hataları düşünürler. Koroda kadınlar, “Hatalarımı tekrarlamadığımı biliyorsan, yeni bebeğine erkekler için yarışmadığımı söyle” diye şarkı söylüyor. Shakira, uzun süredir birlikte olduğu partnerinden ayrıldı. Gerard pique2022’de ise Karol G ve rapçi Anuel AA 2021’de ilişkilerini sonlandırdı.

Shakira’nın ilk mısrasında, Gerard’ı yeni ilişkisini halka açıklaması için doğrudan çağırıyor gibi görünüyor. Clara Chia ayrılmalarından kısa bir süre sonra. Shakira, “Seni yenisiyle görmek beni incitti,” diye şarkı söylüyor. “Ama şimdi kendime odaklanıyorum. Neler yaşadığımızı unuttum ve seni gücendiren de buydu.” Ayetin sonunda Shakira, eski sevgilisini ve yeni aşkını tamamen geride bıraktığını açıkça belirtiyor ve ekliyor, “Artık burada istenmiyorsun ve kız arkadaşının bana fırlattığı şey, beni kızdırmıyor ya da beni rahatsız etmiyor. gülmek” (gevşek bir şekilde çevrilmiştir).

shakira karol g
Shakira ve Karol G, 24 Şubat’ta ‘TQG’yi yayınladı. (Gregorio T. Binuya/Everett Collection/MEGA)

Üçüncü mısrada Shakira ve Karol G, eski sevgililerini görünüşe göre sosyal medyada fotoğraflarını “beğenmekle” suçlayarak birlikte şarkı söylüyorlar. Ancak, artık bu numaralara kanmıyorlar. Shak, “Sen gittin ve ben üçlü M aldım: Çok daha sıcak, çok daha sert, çok daha hafif,” diye haykırıyor Shak. Hatta bir noktada, eski sevgilisinin “tekrar bir araya gelmek” istediğini açıkça iddia ediyor, ancak “aptal olmadığı” ve oraya gitmeyeceği konusunda ısrar ediyor.

gerard pike clara chia
Gerard Pique, Clara Chia ile çıkıyor. (Emilio Utrabo / MEGA)

Shakira ve Gerard, 2011 yılında bir araya geldi ve iki oğlu oldu. Haziran 2022’de ayrıldıklarını duyurdular ve o zamandan bu yana geçen aylarda işler karışık. Shakira, ister müziğinde ister sosyal medyada olsun, eski sevgilisini herkesin önünde seslenmekten çekinmedi. Ocak ayında Shakira, eski ortağına daha fazla gölge düşüren “BZRP Music Sessions #53” adlı parçayı çıkardı. Sözlerde, Gerard’a onu “komşum olarak kayınvalidem, kapımda medya kuruluşları ve hazineye borçlu olarak” bıraktığı için sesleniyor. Bu, Gerard’ın Shakira’nın yanındaki evde yaşayan annesine ve İspanyol hükümetiyle olan yasal sorunlarına (vergi kaçakçılığıyla suçlanıyor, ancak masumiyetini koruyor) atıfta bulunuyor.

Bu arada Gerard da gölgeden payına düşeni aldı. Shakira, “BZRP Music Sessions #53” şarkısını bıraktıktan sonra, futbolcu eski sevgilisinin şarkı sözlerinde bahsettiği bir arabayı sürerek karşılık verdi. Shakira pistte şarkı söyleyerek kendisini Gerard’ın yeni kadınıyla karşılaştırarak, “Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin,” diyor. Bir noktayı kanıtlamak için Gerard, birkaç gün sonra bir Twingo arabasında görüldü. Bu bölünmenin dağınık kaldığını söylemek güvenli!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/shakira-karol-g-tqg-lyrics-gerard-pique/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir