Shakira ve Gisele Bundchen Çocuklarıyla Miami’de Akşam Yemeği Yiyor – Hollywood Life


Shakira ve Gisele Bundchen Çocuklarıyla Miami'de Akşam Yemeği Yiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Futbolcuların eski eşleri kulübünün 16 Mayıs Salı günü yaptığı toplantıydı. Şakira Ve Gisele Bündchen Miami, Florida’daki Makoto’da akşam yemeği yedim. Bu güzel mola için, 42 yaşındaki Gisele onu ve Tom Brady‘nin çocukları – Vivian ve Benjamin Brady – 46 yaşındaki Shakira’ya eşlik ederken ve Gerard piqueoğulları, Sasha ve Milan Pique Mebarak. Shakira’nın zengin bukleleri kaşkorse tarzı elbisesini örterken, Gisele’nin sarı saçları Miami esintisinde özgürce dalgalanıyordu. Süper model, akşam yemeği randevusu için beyaz bir üst ve soluk mavi bir kot pantolon seçti. Ancak çocuklar bunu rahat tuttu; erkekler tişört giyerken, 10 yaşındaki Vivian renkli bir elbise giymişti.

Shakira ve Gisele Bundchen Çocuklarıyla Miami'de Akşam Yemeği Yiyor – Hollywood Life
Gisele, Ben ve Vivian (arka ızgara)

Yemek bittiğinde iki bekar anne ayrı ayrı çıktı. Gisele ve Shakira’nın pek çok ortak noktası var. Her iki kadının da Güney Amerika’dan olmasına ek olarak – Gisele Brezilya’dan geliyor, Shakira ise Kolombiya’yı gururla temsil ediyor – ikisi de geçen yıl uzun vadeli ilişkilerini sonlandırdı. 2022 yılının Haziran ayında, 36 yaşındaki Shakira ve Gerard, birlikte geçirdikleri 11 yılın ardından ayrılacaklarını açıkladılar. Birkaç ay sonra, Ekim ayında, 45 yaşındaki Tom ve Gisele, 13 yıllık evliliklerinin ardından boşanmalarını tamamladıklarını açıklayarak ayrılık söylentilerini doğruladılar.

Shakira ve Gisele Bundchen Çocuklarıyla Miami'de Akşam Yemeği Yiyor – Hollywood Life
(Arka ızgara)

Benzer şekilde, hem Tom hem de Gerard, kendi bölünmelerinin ardından emekli olduklarını açıkladılar. Futbol yıldızı, çoğu La Liga’da Barcelona için oynanan on sekiz sezonun ardından Kasım ayında formasını astı. Şubat 2023’te Tom Brady, bir yıl önce Amerikan futbol dünyasını taklit ederek ikinci kez emekli oldu. “Günaydın arkadaşlar, hemen konuya geleceğim: Emekli oluyorum. Hayırlısı olsun” dedi. Dört ay sonra Tom sözünü tuttu.

Bu yeni bekar anneler arasında Miami yemek saatinde hiç erkek yoktu. Gisele, sevgilisiyle ilgili söylentilere karşı konuştu Joaquim Valente Ve Jeffrey Soffer, ilkinin sadece “öğretmenimiz ve en önemlisi hayran olduğum ve güvendiğim bir insan” olduğunu söylerken, ikincisini hiç bilmediğini inkar ediyor. Shakira, garip bir şekilde, onun ve onun olduğuna dair spekülasyonların kaynağıydı. Tom Cruise 7 Mayıs’ta Miami Grand Prix’sinde birbirleriyle sohbet ettikten sonra bir şeyler oldu. Ancak TMZ, Shakira’nın “çok bekar” olduğunu ve ortak bir arkadaşları, yarışçıları olduğu için arkadaşça davrandıklarını bildirdi. Lewis hamilton.

Ancak Gerard, yeni ilişkisini halka açıkladı. Clara Chia şarkıda (birçok kez) ele aldığı Shakira ile onun ayrılmasından kısa bir süre sonra Mart ayında, Altıncı Sayfa Tom’un flört havuzuna geri daldığını bildirdi, ancak o zamandan beri halka açık hiçbir şey olmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/shakira-gisele-bundchen-dinner-kids-miami-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir