Shakira Split’ten Sonra Gerard Pique ve Clara Chia Instagram Resmiyetini Aldı – Hollywood Life


Shakira Gerard Pike


Galeriyi görüntüle

Gerard pique yeni kız arkadaşıyla Instagram yetkilisi oldu, Clara Chia Martıen azından 2022 yazından beri çıktığına inanılan. 35 yaşındaki profesyonel futbolcu, instagram 25 Ocak’ta kendisinin ve 23 yaşındaki bir reklamcılık ve halkla ilişkiler uzmanı olan Clara’nın rahat bir özçekimini paylaşmak için ve bunu altyazısız bırakarak gözlerindeki sevginin konuşmasına izin verdi. Aşağıda görüldüğü gibi, çift kameraya sırıttı ve Gerard tatlı bir şekilde Clara’nın başına dokundu. Gerard, bu yazı itibariyle Clara ile olan ilişkisi hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı.

Fotoğraf 13 gün sonra geldi Şakira45 yaşındaki intikam şarkısı “Bzrp Music Sessions, Vol. 53 ”eski kocasını çok daha genç bir kadınla süper hızlı bir şekilde hayatına devam etmekle suçluyor. “Ben 22 yaşında iki çocuğa değerim / Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettiniz / Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettiniz” diye şarkı söylüyor, başına Dahi. Şarkı, Hot Latin Songs listesindeki ilk 1 numaralı hiti oldu. Reklam panosu bu hafta bildirildi.

Eski profesyonel atlet ve “She Wolf” hit yapımcısı, birlikte geçirdikleri 11 yılın ardından Haziran 2022’de ayrıldıklarını duyurdu. Eski çift, Shakira’nın halkla ilişkiler firması tarafından yayınlanan ortak açıklamada, “Ayrıldığımızı teyit ettiğimiz için üzgünüz” dedi. “En büyük önceliğimiz olan çocuklarımızın iyiliği için mahremiyetimize saygı duymanızı rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” Gerard ve Shakira hiçbir zaman yasal olarak evli olmadılar, ancak uzun süreli ilişkileri sırasında dünyaya iki çocuk aldılar: oğulları Saşa7 ve Milano9.

Ayrılıklarından iki ay sonra Gerard, İspanya’nın Katalonya kentindeki bir müzik festivalinde Clara ile öpüşürken fotoğraflandı. “Şakira ÖZEL bir kaynak, Gerard’ın ayrıldıktan hemen sonra böyle bir şey yapacağına inanamıyorum. HollywoodYaşamı zamanında. “Şakira Gerard’la dostane bir eş-ebeveynlik ilişkisi sürdürmek için elinden gelen her şeyi yaptığını hissediyor, nafaka veya herhangi bir şey almamak da dahil,” diye eklediler. “Gerard hâlâ Barselona’da yaşıyor olsa da Miami’deki çocuklarını düzenli olarak ziyaret etmesi için gereken masrafları karşılamayı bile kabul etti. Bu yüzden, böyle bir şeyi ortaya koyması çok gereksiz geliyor.

Shakira Gerard Pike
Shakira Gerard ve Pique, 11 yıllık birlikteliğin ardından Haziran 2022’de yollarını ayırdı (Fotoğraf: BabiradPicture/Shutterstock /ZUMAPRESS.com / MEGA)

Ancak Shakira, “Bzrp Music Sessions, Vol. 53″ durumun onu daha da güçlendirdiğini. “Beni inciteceğini düşündün ama beni güçlendirdin / Kadınlar artık ağlamıyor, kadınlar parasını alıyor” diye şarkı söylüyor.

Grammy Ödülü sahibi, Eylül 2022’de yaptığı bir röportajda da bölünme hakkında konuştu. elle. “Bunun hakkında konuşmak zor, özellikle de hala yaşadığım için ve halkın gözünde olduğum için ve ayrılığımız normal bir ayrılık gibi olmadığı için” diye açıkladı. “Ve bu yüzden sadece benim için değil, çocuklarım için de zor oldu. İnanılmaz derecede zor. Dışarıda, evimin önünde 7/24 kamp yapan paparazzilerim var. … Durumu çocuklarımın önünde saklamaya çalıştım. Bunu yapmaya ve onları korumaya çalışıyorum çünkü hayattaki bir numaralı görevim bu. Ama sonra okulda arkadaşlarından bir şeyler duyuyorlar ya da internette bazı nahoş, nahoş haberlerle karşılaşıyorlar ve bu onları etkiliyor, anlıyor musun?

Shakira, çocuklarının ayrılıkla başa çıkmak zorunda olduğunu görmenin yanı sıra, büyük, mutlu bir aileye sahip olma hayallerinin gözlerinin önünde paramparça edildiğini görmenin yürek burkucu olduğunu söyledi. “Benim gibi aile gibi değerlere inanan kadınlar için, sonsuza kadar bir aileye sahip olma hayali, büyük hayali, bu hayalin kırıldığını veya parçalara ayrıldığını görmek, muhtemelen yaşayabileceğiniz en acı verici şeylerden biridir. Ses tonunu değiştirmeden önce not aldı. “Ama bence kadınlar, biz dirençliyiz. Biliyorsunuz, hepimizde doğuştan olan bu esnekliğe sahibiz. Ve bize bağlı olanları beslememiz ve onlara bakmamız gerekiyor. Yani bana bunu nasıl başardığımı soruyorsun. Ve sanırım kendime çocuklarıma örnek olmam gerektiğini, onların istediği, benim istediğim kişi olmam gerektiğini hatırlatmayı başarıyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/gerard-pique-claria-chia-instagram-official-shakira-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir