Shakira Sons: Video ile Premios Juventud 2023’e Katılıyor – Hollywood Life


Shakira Sons: Video ile Premios Juventud 2023'e Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ENID M SALGADO/EPA-EFE/Shutterstock

Şakira 20 Temmuz’da Porto Riko’daki Premios Juventud’da gecenin kadınıydı! Şarkıcı, etkinlikte SEKİZ ödül kazandı ve katılım sırasında çok ateşli görünüyordu. Shak kırmızı halıyı atlasa da ödül törenine tek uzun kollu ve gerdanlıklı kırmızı mini bir elbiseyle geldi. Görünümünü imza buklelerindeki saçlarıyla tamamladı ve çeşitli ödülleri kabul etmek için sahneye çıkarken gülümsüyordu. Shakira, müziğiyle birden fazla ödül kazanmasının yanı sıra, “değişim ajanı” olduğu için özel bir ödül de aldı.

Etkinlikte yalnız da değildi! Shakira’ya oğulları katıldı Milano10 ve Saşa, 8, törende ve daha sonra sahne arkasında fotoğraf çekmek için ona katıldılar. Her iki çocuk da fotoğraf çekerken annelerinin bazı ödüllerine sıkı sıkıya sarıldı. Milan ve Sasha da Shakira’nın yanında seyirciler arasındaydı ve gecenin belirli saatlerinde onlara fısıldadığı görülebiliyordu. Shakira eski sevgilisiyle Sasha ve Milan’ı paylaşıyor. Gerard pique2022’de ayrıldığı kişi.

Değişim Temsilcisi ödülü için yaptığı kabul konuşmasında Shakira, oğullarına bir not bile verdi. “Bugün Milan ve Sasha burada benimle, bu benim için büyük bir mutluluk,” diye fışkırdı, pervasızca. Reklam panosu. “Çocuklarımın değişimin temsilcisi olmak için kadın pop yıldızı olmak zorunda olmadığını anlamalarını istiyorum. Bir vakfa sahip olmanıza gerek yok, politikacı olmanıza, hatta güçlü bir yer işgal etmenize, ünlü veya zengin olmanıza gerek yok. Değişimin temsilcisi olmak için, neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt etmeniz yeterlidir. Sadece bir şeyleri değiştirmenin mümkün olduğuna inanmalı ve kimsenin size aksini söylemesine izin vermemelisiniz.”

Gerard’dan ayrılmasının ardından Shakira ve çocuklar, yeni bir sayfa açmak için Barselona’dan Miami’ye taşındı. Ayrılığın yanı sıra, 2012-2014 yılları arasında İspanya’da yaşarken vergi ödememekle suçlanan Shakira, hukuki sorunlarla da uğraşıyor. Masumiyetini sürdüren Shakira, 2022’de kendini savunmak için mahkemeye çıkmayı kabul etti. Kasım 2023 için bir duruşma tarihi belirlendi. Bu arada, Premios Juventud’a katıldığı gün, Shakira’nın bu kez 2018’deki dosyalarında dolandırıcılık iddiasından kaynaklanan başka bir vergi kaçakçılığı davasından soruşturma altına alındığı haberi geldi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/shakira-premios-juventud-2023-sons-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir