Shakira Miami’de Oğlu Sasha ile Mini Elbiseyi Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Shakira Miami'de Oğlu Sasha ile Mini Elbiseyi Sallıyor: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MIA / BACKGRID

Şakira46 yaşındaki en küçük oğluyla cumartesi gezintisinin tadını çıkarırken görüldü Saşa, 8 ve bazı arkadaşları, resmen Amerika’ya taşındıktan sadece birkaç hafta sonra. Şarkıcı, yeni memleketi Miami, FL’de dolaşırken çok renkli desenli mavi kolsuz mini bir elbise giymişti. Ayrıca uzun saçlarını düz ve aşağıda toplamış ve görünümüne güneş gözlüğü eklemiş.

Shakira, Sasha
Shakira ve Sasha, Miami gezileri sırasında. (MIA / ARKA IZGARA)

Sasha mavi ve beyaz desenli düğmeli kısa kollu bir üst ve ona uygun bir şort giymişti. O ve annesinin, eğlenceli gün boyunca bir tekne gezisine çıktıkları ve güzel havalarda rahat ve memnun göründükleri bildirildi. Bir noktada “Whenever,Where” şarkıcısı kocaman bir gülümsemeyle o andaki mutluluğunu gösterdi.

Shakira, Sasha
Gezi sırasında Shakira’nın başka bir fotoğrafı. (MIA / ARKA IZGARA)

Shakira ve Sasha’nın son gezisi, İspanya’nın Barselona kentinden Miami’ye taşınmalarından sadece bir ay sonra gerçekleşti. Sevilen annenin en büyük oğlu Milano10 yaşındaki kız da babasından ayrıldıktan sonra “yeni dönemlerine” başlarken onlara katıldı. Gerard pique2022’de. Eski sevgililerin, Shakira’nın çocuklarıyla birlikte ABD’ye taşınmasına yol açan bir “vesayet anlaşması” imzaladığı bildirildi ve son gezisinin görünümünden, hepsinin harika bir başlangıç ​​​​yaptığı görülüyor.

Sadece bir hafta önce, Shakira çocuklarıyla biraz zaman geçirdi ve Gisele Bündchen. Model, iki çocuğunu da beraberinde getirdi. Bünyamin13 ve Vivian10, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Tom Brady. Hep birlikte akşam yemeğine gittiler ve yemek yedikleri restoranın dışında yürürken fotoğraflanırken gündelik kıyafetler giydiler. Her iki kadın da yakın zamanda bekar olduklarından, birbirlerinin arkadaşlığından keyif almaları çok da şaşırtıcı değil.

Shakira çocuklarıyla vakit geçirmediğinde tek başına gezilere çıkıyor. En sonuncusu 7 Mayıs’taki Miami Grand Prix’sindeydi ve bir kadınla sohbet ederken görüldü. Tom Cruise. Görülme ikisi arasında aşk dedikodularına yol açsa da, TMZ Shakira’nın hala çok “bekar” olduğunu bildirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/shakira-mini-dress-son-sasha-miami-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir