Shakira İspanya’da Yeni Bir Vergi Dolandırıcılığı Soruşturmasıyla Karşı Karşıya


Şakira başka bir yasal savaşla karşı karşıya.

İspanyol hükümeti tarafından 2012 ile 2014 yılları arasında toplam 14,5 milyon avro tutarındaki vergi kaçakçılığı iddiasıyla yargılanacak olan pop yıldızı şimdi 2018’den kalma iki olası vergi kaçakçılığı vakasıyla ilgili başka bir soruşturmayla karşı karşıya. Associated Press’e göre.

Bu yeni soruşturmayla ilgili olarak, durumu bilen bir kaynak E! “Shakira, her zaman yasalara uygun ve en iyi vergi uzmanlarının tavsiyesi doğrultusunda hareket ettiğini savunuyor.”

İçeriden biri, Kolombiyalı şarkıcının “şimdi Miami’deki bir sanatçı olarak hayatına odaklandığını ve vergi sorunlarının olumlu bir şekilde çözüleceğinden emin olduğunu” da sözlerine ekledi.

AP’ye göre, bu yeni soruşturmayla ilgili herhangi bir ek ayrıntı yayınlanmamasına rağmen, “Hips Don’t Lie” şarkıcısının orijinal vergi dolandırıcılığı suçlamaları için duruşma tarihi henüz belirlenmedi. Bu dava, zamanının çoğunu nerede geçirdiğine bağlı: şimdi eski sevgilisiyle yaşadığı İspanya. Gerard piqueveya Bahamalar’daki ikametgahında.

E! News, yeni davayla ilgili olarak Shakira’nın temsilcisine ulaştı ancak bir yorum almadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380845/shakira-is-facing-another-tax-fraud-investigation-in-spain?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir