Shakira, Gerard Piqué ve GF Go Insta Yetkilisinden Sonra Şifreli Bir Gönderi Paylaştı


Bu kalçalar ağlamaz.

bir gün sonra Shakira’eski Gerard pique kız arkadaşıyla ilişkisini kurdu Clara Chia Martı Instagram yetkilisi ikilinin bir özçekimini paylaşarak, pop yıldızı kendi hesabından şifreli bir mesaj paylaştı.

“Las mujeres ya no lloran las mujeres bailan merengue!” Shakira 26 Ocak’ta yazdı instagram İspanyolca yayınla. Gönderisi, “Kadınlar artık ağlamıyor, kadınlar merengue dans ediyor!” 45 yaşındaki çocuğun mesajında ​​ondan bir şarkı sözü kullanılıyor ve DJ Bizarrap‘nin yeni single’ı “BZRP Music Session #53” ve parçada dans ettiği bir video içeriyor.

“Hips Don’t Lie” şarkıcısı, görünüşe göre şarkıda 35 yaşındaki Gerard ve 23 yaşındaki Clara’yı gölgeliyor. Şarkı sözlerinde ayrıca, “Yedeğimle iyi şanslar / Ne olduğunu bile bilmiyorum / Çok tuhaf davranıyorsun, seni tanımıyorum bile / 22 yaşında iki çocuğa değerim / Sen Ferrari’yi Twingo ile takas ettin / Rolex’i Casio ile takas ettin.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363035/shakira-shares-cryptic-message-after-ex-gerard-pique-and-girlfriend-become-instagram-official?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir