Shakira Gerard Piqué Split Arasında Müzik ve Oğullara Odaklanıyor – Hollywood Life


Shakira Gerard Pique


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Manu Fernandez/AP/Shutterstock

Şakira Haziran ayında kendisinin ve Gerard pique35 – iki oğlunun babası kim, saşa7 ve Milano, 9 – birlikte 11 yıl sonra ayrılmaya karar verdi. Ayrılıklarıyla ilgili bir yaz sessizliğinin ardından 45 yaşındaki süperstar şarkıcı, yakın tarihli bir röportajda açıldı. Elle dergi, onların peri masalı romantizminin sonunu “hayatımın en zor, en karanlık saatleri” olarak nitelendiriyor. Neyse ki, Shakira’nın bir arkadaşının dediği gibi zaman tüm yaraları iyileştirir. HollywoodYaşam ÖZEL O, zor zamanları atlatmak için “geleceği ve çocuklarına odaklanarak” iyileşiyor.

Kaynak bize, “Yaşadığı her şeyi göz önünde bulundurarak, Shakira’nın ne kadar iyi dayandığına herkes şaşırıyor. “Her şeyi askıya almak istese kimse onu suçlamaz ama bu onun tarzı değil, iş ahlakı bir sonraki seviye. Meşgul kalmanın onun için en iyi şey olduğunu, geçmişe ağlayarak zaman kaybetmek istemediğini söylüyor. Kendisini üzgün görmelerine izin vermemeye kararlı, şu anda yaptığı her şey onları korumak ve bu geçişi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için.”

Röportajda Shakira, yeni müzik üzerinde çalıştığını da açıkladı ve çıkışa bunu hayranlarıyla yakında paylaşmaktan “heyecanlandığını” söyledi. Yeni bir albüm oluşturma sürecinin kendisi için de “terapötik” olduğunu sözlerine ekledi. İkinci bir kaynak anlattı HollywoodYaşam Shakira, hayatının olumsuz yönlerine değil, olumlu yönlerine odaklanıyor. “Şu anda Shakira, erkek çocukları da dahil olmak üzere hayatındaki pozitifliğe odaklanmaya çalışıyor ve stüdyoya girip tekrar müzik yapmanın huzurunu buldu. Bu onun tutkusu.”

Peki Shakira neden sonunda Gerard’dan acılı ayrılığı hakkında konuşmaya karar verdi? İkinci kaynak, “Shakira her zaman nispeten özel bir kişisel yaşam sürdürdü, ancak onunla ilgili haberlerde olan her şeyle birlikte, başkalarının neler yaşadığını varsaymak yerine nihayet kendi gerçeğini söyleme zamanının geldiğine karar verdi. Bu halka açık bölünme, herkesin başa çıkması için çok fazla olurdu, ancak işleri nasıl yapacağını bildiği en iyi şekilde ele alıyor. ”

Shakira, röportajda iki oğlu için ayrılığın ne kadar zor olduğundan da bahsetti. İçeriden biri bize, çocukların babalarını mümkün olduğunca sık görmelerine izin verme konusunda Shakira’nın yüksek yola çıktığını söyledi. “Velayet düzenlemeleri henüz çözülmemiş olsa da, Shakira, Gerard’ı tatillerde çocuklarla olabildiğince fazla zaman geçirmeye davet etti” dediler. Resmi bir velayet anlaşmaları yok ama Shakira çocuklarını asla babalarından alıkoymayacak çünkü bu ilişkinin ne kadar önemli olduğunu biliyor.”

HollywoodYaşam Henüz yorum yapmayan Shakira için temsilcilere ulaştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/shakira-focusing-music-sons-gerard-pique-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir