Shakira, Eski Gerard Pique’yi ‘BZRP Müzik Oturumları #53’te Eleştirdi: Video – Hollywood Life


shakira'nın yeni şarkısı


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: David Fisher/Pressinphoto/Shutterstock

Hiçbir şey kırık bir kalp kadar ilham vermez! Şarkıcı Şakira45, DJ ile “BZRP Music Sessions #53” adlı yeni bir parça yayınladı. Tuhaf24, 11 Ocak’ta ve eski erkek arkadaşına biraz gölge düşürdü, Gerard pique, 35. “Bana komşularım olarak kayınpederleri, kapımda medya kuruluşlarını ve Hazine’ye borçlu bıraktınız”, hit yapımcısı İspanyolca şarkı söylüyor. “Beni incittiğini düşündün ama beni güçlendirdin/ Kadınlar artık ağlamıyor, para kazanıyorlar.” Single aynı zamanda Shakira’nın kendisinin de bir kurt olduğuna atıfta bulunarak 2009’daki hit single’ı “She Wolf”u ​​ima etti. “Benim gibi bir kurdun senin gibi çıraklara ayıracak vakti yok/ Ben sana fazla geliyordum, bu yüzden şimdi daha çok kendin gibi biriyle birliktesin,” diye seslendi.

Sarışın güzel şarkının klibinden bir klip paylaştıktan sonra instagram78,4 milyon takipçisinin çoğu, yorumlar bölümünü yıldıza destekle doldurdu. DJ, “Başka bir çete üyesi daha !!” diye yazdı. Tiesto, bir hayran “Bekle” diye seslenirken. Shakira’nın birçok hayranı da “LAS MUJERES YA NO LLORAN LAS MUJERES FACTURAN!!!!!!!!!”

Ayrılık marşının seksi müzik videosunda Shakira, neon pembe bir sutyen ve parlak yeşil bir rüzgarlık giydi. Çarpıcı görünümü ipek pembe pantolonla da eşleştirdi ve abartılı manikürünün ceketinin neon yeşili rengiyle uyumlu olduğundan emin oldu. 45 yaşındaki müzisyen, eğlenceli yeni hit için bal sarısı vurgularını temel buklelerinden ayırarak düz bir şekilde şekillendirmeyi seçti. yayınlandığı tarihte Youtube videosu çünkü şarkı 4,3 milyondan fazla izlendi ve artmaya devam ediyor! Hatta bir Shakira hayranı, yeni sürümün ne kadar ikonik olduğunu not etmek için 11 Ocak’ta Twitter’a gitti. “Şey, bu @shakira x @bizarrap ortak çalışması zaten birkaç saat içinde 4,3 milyondan fazla görüntülendi… etki çılgınca #BZRPMusicSession53,” dediler yazdı.

shakira'nın yeni şarkısı
Shakira, son şarkısında eski sevgilisi Gerard Piqué’yi gölgede bıraktı. (David Fisher/Shutterstock)

Shakira ve eski profesyonel futbolcu toplam 11 yıl çıktı! Aşklarına 2011’de başladılar ve resmi olarak Haziran 2022’de sona erdiler. ELLE DergisiGrammy ödüllü oyuncu, kendisi ve Gerard’ın ayrılmasının ardından hayatının en zor dönemlerinden birini yaşadığını açıkladı. “Aynen öyle. Ve hayatımın muhtemelen en zor, en karanlık saatlerinden biri olan bu anında müzik ışığı getirdi gibi hissediyorum” dedi.

İki çocuk annesinin en son müzik yayını da bir kaynağın söylediğinden bir gün sonra geliyor. Altıncı Sayfa fotoğraflar eski sevgilisinin yeni çıkışını gösterdikten sonra Shakira’nın “harap olduğunu”, Clara Chia Martı, ayrılmadan önce evlerinin içinde. İçeriden biri, şarkıcının “bu kadının çocuklarıyla paylaştığı evde açıkça kendini evinde hissettiğini öğrenince harap olduğunu” söyledi. 35 yaşındaki Shakira, ilişkileri boyunca iki çocuğu ağırladı: Milano9 ve Saşa, 7. Yeni şarkıya rağmen, Shakira ve Gerard yollarını ayırdığından beri bu Shakira’nın ilk ayrılık marşı değil. 19 Ekim 2022’de güzel, özellikle eşlik eden “Monotonía” şarkısını çıkardı. müzik video ağlayan bir Shakira’nın kayıp bir aşk hakkında şarkı söylemesi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/shakira-bzrp-music-sessions-53-song-lyrics-gerard-pique-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir