Shakira, Daisy’yi Vergi Kaçakçılığının Önüne Geçirdi Haberleri: Fotoğraf – Hollywood Life


Shakira vergi kaçırma


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: HEM / BACKGRID

Şakira Vergi kaçakçılığı davası haberlerinin ortaya çıkmasından sadece bir hafta önce, 22 Temmuz’da Meksika’nın Cabo kentinde bir araca girerken rahat görünüyordu. 45 yaşındaki Kolombiyalı pop yıldızı, işlenmemiş etekli jean şortları, bol bir tişört, beyaz bel çantası ve erkeklerinin yanında siyah tonları sallarken gülümsüyordu. Milano7 ve saşa, 5. Çocuklarını, yabancılaştığı kişiyle paylaşıyor ortak Gerard pique35, Shakira kime taşındı Barselona ile birlikte arasında 2012 ve 2014 yıllarında futbol oynuyor ve orada yaşıyor. Bu zaman dilimi, İspanya’nın “She Wolf” şarkıcısına inandığı zamandır. dolandırıldı 14,5 milyon euro ya da yaklaşık 15 milyon dolarlık hükümet.

Shakira vergi kaçırma
Shakira, vergi kaçakçılığı davası haberinin çıkmasından bir hafta önce Meksika’da bir otobüse binerken gülümsedi (Fotoğraf: HEM / BACKGRID)

Mahkeme tarafından elde edilen belgelerde Reutersİspanya, Shakira’nın “2012 ve 2014 yılları arasında İspanya’da normal olarak ikamet ettiğini ve Mayıs 2012’de Barselona’da kendisi, eşi ve 2013’te İspanya’da doğan oğulları için bir aile evi haline gelen bir ev satın aldığını” iddia etti. Bununla birlikte, eski Super Bowl manşetinin o sırada birincil adresi Bahamalar olarak listelenmişti ve bu da o zamandan beri İspanya’ya verdiği milyonlarca vergiyi ödemekten kaçınmasına yardımcı oldu. Shakira, İspanya’nın taleplerini geri öderken, mahkeme dışı bir anlaşmadan kaçındı ve suçu kabul etti. Bunun yerine, Shakira yerinde duracak ve bir davaya girecek ve savcılar sekiz yıl hapis cezası ve 23,5 milyon dolar para cezası istiyor. Duruşma henüz planlanmadı.

O ve Gerard 11 yıllık bir ilişkiden sonra ayrıldıklarından, şarkıcının İspanya ile çok az şey yapmak istemesi muhtemeldir. Çift, 4 Haziran’da yaptıkları ortak açıklamada, “Ayrıldığımızı teyit ettiğimiz için üzgünüz” dedi. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” Ayrıldıklarına dair söylentiler, İspanyol haber kaynağından aylar sonra demlendi El Periyodik Gerard’ın artık Barselona’daki ailesinin evinde yaşamadığını ortaya çıkardı.

Gerard Pique ve Shakira
Gerard Piqué ve Shakira ayrılmadan önce 11 yıl birlikteydiler (Fotoğraf: Shutterstock)

Mali ve kişisel sıkıntılara rağmen, Shakira halk için bir poker yüzü koydu. Sosyal medyada müziğini tanıtıyor ve geçtiğimiz günlerde Spotify’da 200 milyon dinlenmeye ulaştığı için Nisan ayında çıkardığı “Te Felecito”yu kutladı. “Destek için teşekkürler!” o yazdı Instagram’da şarkının müzik videosunun bir klibiyle birlikte Rauw Alejandro. Ayrıca Peacock’un yeni şovunu izliyor. Kendimle Dans Etmekyanında yargıç olarak görev yaptığı Nick Jonas ve Liza Koshy.

Shakira, bu yazının yazıldığı sırada mali durumu hakkında kamuya açıklama yapmadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/shakira-daisy-dukes-tax-evasion-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir