Shailene Woodley Ayak Bileğini Buzlarken Bikini Altlarında Rahatlıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Shailene Woodley


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock

benziyor Shailene Woodley Fas’tayken yavaşlaması ve iyileşmesine izin vermesi gerekiyor. 30 yaşındaki oyuncu, 17 Haziran’da Instagram sayfasında bir fotoğraf paylaştı ve bazı “sinsi” adımlarla ayak bileğini incittiğini açıkladı. “Fas, sen inanılmazsın, ama her yerde küçük, küçük 3″ sinsi gizli adımların gerçek bir b-h,” diye yazdı enstantane. Fotoğraf gösterdi Yıldızlarımızda Hata sol ayak bileğinde bir buz torbasıyla güneşte bir şezlongda yatan ve bir barış işareti yapan aktris. Siyah bikini altları ve beyaz bir kolsuz bluz içinde uzanırken oldukça rahat görünüyordu. Hasır bir şapka gözlerini, alnını ve saçlarını kapladı.

Shailene’nin Fas gezisinde ne kadar süredir olduğu belli değil. Gönderiden birkaç saat önce, Instagram Hikayesinde bir limbo çubuğunun altından geçmek için alçaldığı bir video paylaştı. “Dün gece. idi. böyle. eğlenceli. ”diye yazdı videonun üzerine, başına İnsanlar. Son gönderisi bir hafta önce geldi ve kendini arkası kameraya dönük bir şekilde taş bir duvara yaslanmış olarak gösterdi.

Bundan önce Shailene, kendisi için bir film afişi ile poz verdiği bir görüntü paylaştı. Top Gun: MaverickOrijinal Haziran 2020 prömiyer tarihinin koronavirüs pandemisi nedeniyle dört kez ertelenmesinin ardından Mayıs ayında çıkış yapan . Gönderinin yanı sıra, hayranlarını, açılış hafta sonunda 124 milyon dolarlık bilet satışı yapan filmi izlemeye çağırdı. New York Postası. “Henüz fırsatınız yoksa koşun, yürümeyin, en yakın sinemaya gidin, kıçınıza oturun ve yenisini izleyin. Süper silah“diye talep etti. “Yine bir çocuk gibi hissedeceksiniz… GERÇEK bir sinema deneyimi için tiyatroya gidiyorsunuz. güldük, ağladık, alkışladık. bu kadar alkış. @tomcruise obvi çok sert bir şekilde katledildi… ve #milesteller dünyaya istediğiniz her şeyi verdi, ancak nadiren gişe rekorları kıran bir filme girdi… kalp. ruh. küstah Karizma. (yağlanmış abs). ağrı. sevinç ve hepsini o kadar incelikle yaptı ki, bunun olduğunu zar zor anladınız.”

mil veznedar35 ve Shailene herkesin bildiği gibi yakın ve Shailene NFL oyun kurucu ile nişanlandığında genellikle çift randevuya giderdi Aaron Rodgers38. Shailene ve Aaron 2020’de bir romantizm ateşlediler ve Aaron, koridorda yürüme planlarını doğruladığı sırada bir noktada gizlice nişanlandılar. NFL Başarıları Şubat 2021’de yayınlandı. Bununla birlikte, 2022’ye kadar bir bölünme söylentileri dönüyordu ve ayrılıkları Nisan ayına kadar doğrulandı.

Ayrılmalarının ardından, içeriden biri ÖZEL olarak şunları söyledi: HollywoodYaşam Shailene, Aaron’ın ona yeterince öncelik vermediğini hissetti. “Bu yıl Aaron’un Green Bay Packers’a takas talepleri ve sadece yönetimle zor olması nedeniyle ortaya koyduğu tüm drama, Aaron’un gerçekten doğru olanı yapmaya odaklanmasını sağladı. Super Bowl’u kazanmak ve kazanmak istiyordu, ligin MVP’si olmak istiyordu ve bu, kariyerine ana odak noktasını oluşturdu” dedi. “Ama odaklanmayan kişi Shailene’di,” diye devam ettiler. “Kariyeri için kendi işini yapıyordu ve Aaron’dan henüz gerçekleşmeyen daha fazla destek istiyordu. Onun daha fazla mevcut olmasını ve kendisine ve ilişkisine yatırım yapmasını istedi ve bu olmadı. Hafife alındığını düşündü ve bu [downfall of the] romantik.”

Görünüşe göre o zamandan beri Shailene, hafif bir ayak bileği yaralanması konusunda olumlu kalmak anlamına gelse bile, kendi işini yapmaktan en iyi şekilde yararlandı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/shailene-woodley-bikini-bottoms-ices-injured-ankle-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir