Shailene Woodley, Aaron Rodgers Ayrıldıktan Sonra Hayatına Bir Bakış Açtı


Aradıktan sonra ilişkisini bıraktı, Shailene Woodley şimdi muhteşem olana odaklanıyor.

Yakın zamanda eski nişanlısından ayrılan 30 yaşındaki oyuncu Aaron Rodgersbu yeni bölümde gezinirken geçen ay boyunca neler yaptığını “merhabalar ve hoşçakallar” da dahil olmak üzere ayrıntılı olarak anlattı.

29 Haziran’da yazdı Instagram gönderisi Haziran ayının onun “kafasını + kalbini” “beslemesine” yardımcı olduğunu söyledi.

Tam olarak nasıl? “[June] bana dostlar, bebekler, ağaçlar, sihir, DANS, hayvanlar, tuz, güneş şeklinde oksijen verdi” dedi, “derin sohbetler, gülmekten altı paket, gözyaşı şeklinde mevcudiyet, OYUN, gün doğumu, koridor etiketi, aptallık, kendiliğindenlik, pide (çok fazla pide!).”

Shailene, şükran listesini “güzel, bilge bir İtalyan” diye bağırarak sonlandırdı. Dante Sabatinoona “Bu şimdiye kadarki en iyi ay olacak ve yanılmadı” dedi.

“Tanrım, minnettarım!!!!!!!!!!!!!!!” diye ekledi.

Ağaçlar, sihir ve bol pide dışında Shailene, ayrılığın ötesinde hayatına daha fazla göz attı. Peki gündemde neler vardı? bir gezi Fas ve sinemaarkadaşı desteklediği yer mil veznedar gişede.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336314/shailene-woodley-shares-glimpses-into-her-life-after-aaron-rodgers-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir