Shahs of Sunset 9 Sezondan Sonra “Belirsiz Duraklama”da


Günbatımı Şahları veda ediyor olabilir.

Bir kaynak E’ye verdiği demeçte, Bravo dizisi “belirsiz duraklama”da 7 Nisan tarihli haberler. ŞahlarLos Angeles’ta yaşayan bir grup İranlı-Amerikalı arkadaşı takip eden film, Ağustos 2021’de sona eren dokuzuncu sezondan sonra hiçbir zaman resmi olarak yenilenmedi.

Gösteri ilk olarak 2012’de gösterildi ve başlangıçta rol aldı. Rıza Farahan, Golnesa “GG” Gharachedaghi, Sammy Younai, Asa Soltan Rahmati, Mike Shouhed ve Mercedes “MJ” Javid. Soltan Rahmati ayrıldı Şahlar‘ altıncı sezon ve ilkinden sonra Younai, ancak daha sonra bir “arkadaş” rolüyle geri döndü. OG’lerin geri kalanı, tüm süreç boyunca tam zamanlı oyuncu kadrosu statülerini korudu. Şahlar‘ tüm koşu.

Yıllar geçtikçe, ek yıldızlar da onlara katıldı Lilly Ghalichi, Asifa Mirza ve Shervin Roohparvarile birlikte kader gül ve Nema Vandkim çıktı Şahlar‘ son sezon.

Şovun duraklatıldığına dair haberler, Shouhed’in tutuklandığı ve ağır bir suçla suçlandığına dair raporların ortaya çıkmasından üç gün sonra geldi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326457/shahs-of-sunset-on-indefinite-pause-after-9-seasons?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın