Shah’ın Paulina Ben-Cohen’i Mike Shouhed’in Tutuklanması Hakkında Konuştu


Nişan, özellikle zor bir sezonun ardından geldi. Şahlar Çift için, Shouhed’in hikayesi çoğunlukla bir seks skandalı etrafında dönüyordu. Ben-Cohen, telefonunda başka bir kadınla NSFW metinleri bulmuştu ve şovda Shouhed başlangıçta mesajların sahte olduğunu iddia etmesine ve herhangi bir yanlış yapmayı reddetmesine rağmen, sonunda onlara sahip çıktı.

Buluşma geldiğinde her şey yolunda görünüyordu. Ben-Cohen, Shouhed hakkında, “Birbirimizle olan sevgimiz ve bağımız, hayatımda onsuz bir gün yaşayamam gibi” dedi.

Yine de, Shouhed’in tutuklanmasına değinen tek Shahs yıldızı Ben-Cohen değil. Mercedes “MJ” Javid 11 Nisan bölümünde ağırlığını koydu Jeff LewisEv sahibi, “Suçluluğu kanıtlanana kadar insanların masum olduğuna şiddetle inanıyorum” dedikten sonra Sirius XM gösterisi.

“Burada da öyle,” diye yanıtladı Javid.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327374/shahs-of-sunset-s-paulina-ben-cohen-breaks-her-silence-on-fiance-mike-shouhed-s-arrest?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın