Sezon Finali Önizlemesinde Temptation Island Önerisi Geliyor


Görünüşe göre ayartma bu çiftin ilişkisini daha da güçlendirmiş.

E! Haberlerde özel bir gizli bakış var günaha adası dördüncü sezon finali ve hayranlar muhtemelen görecek Luke Wechselberger soruyu kız arkadaşa patlatmak iris jardiel.

Luke, ön izlemede, “Aslında buraya Iris’e onu aldatmayacağımı ve daha güçlü bir güven inşa edebileceğimizi kanıtlamam gerektiği için geldim, ancak yolculuğun daha çok benimle ilgili olduğunu fark ettim,” diye itiraf ediyor.

Gözleri yaşlı bir Luke’un, sorunlarının çoğunun, ailesinin “ne kadar parçalanmış olduğundan” kaynaklandığını açıkladığı bir flashback’e benzer.

“İşte o an kendime yalan söylemeyi bırakmam gerektiğini anladım” diye ekliyor. “Bu yüzden kendi kalbimin derinliklerine inmeye başladım ve yapmam gereken bazı kilitleri açmanın olduğunu fark ettim.”

Kaderlerine birlikte karar verecekleri sezon finalinde çiftin son şenlik ateşine hazırlanan Luke, elmas bir nişan yüzüğü çıkarır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332025/watch-a-temptation-island-contestant-get-emotional-before-proposing-in-season-finale-sneak-peek?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir