Sezon 19 Finali Sırasında Rachel ve Tino Ayrılığı – Hollywood Life


Sezon 19 Finali Sırasında Rachel ve Tino Ayrılığı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Rachel Recchia’nın mutlu son, nişanlanmasından sadece birkaç ay sonra paramparça oldu. Tino Franco üzerinde bekarlığa veda. Tino’nun Mayıs ayında gerçekleşen romantik teklifi, geçtiğimiz günlerde yayınlandı. bekarlığa veda 20 Eylül’de final. Rachel Son Gülün Ardından o ve Tino onu aldattığı için ayrılmışlardı.

Rachel, Tino ile aralarının zorlaşmaya başladığını açıkladı. bekarlığa veda Temmuz ayında prömiyer yaptı. Rachel, “Her şeye rağmen, her zaman denediğimi hissediyorum” dedi. “Bir partnerden tek istediğim, yanımda duracak ve beni destekleyecek biriydi. O zamanlar, o desteği hissetmiyordum. Eğer hissetmiyorsam, muhtemelen ben de vermiyordum. Biraz zaman ayırdık ve bunu ve nasıl ilerleyeceğimizi bulmaya çalıştık ve çoğunlukla harika bir noktada olduğumuzu düşündüm ama öyle olmadı.”

rachel recchia tino franco
Rachel Recchia ve Tino Franco ‘The Bachelorette’de. (ABC)

O zor zamandan sonra, Rachel’ın işlerin daha iyiye gittiğini düşündüğü birkaç hafta geçti. Sonra, gizli ve özel bir buluşma sırasında işler daha da kötüye gitti. “Bana geçmişteki ilişkilerin öne çıkması ve belirli şeylere atıfta bulunmasıyla ilgili bazı endişeler getirdi ve ben de ona geçmişte olup olmadığını söyledim… hadi bunun hakkında konuşalım ve geçelim. Aslında bana söylemek istemiyordu. Haftanın geri kalanını birlikte geçirdik ve eve döndüğümde ondan bir telefon aldım, yine önceki ilişkilere ve gün ışığına çıkan şeylere atıfta bulundu. Yavaş yavaş o ipi çekiyor ve daha fazlasını açığa çıkarıyordum. Sanırım herkes bunun işe yaramadığını biliyor. Beni aldattı.”

Rachel işlerin gidişatına hala üzgündü ve teklifi geri izlerken duygusaldı. Rachel, “Zor zamanlardan geçtik ama her ilişki bunun üzerine kurulmalı” dedi. “Camda biraz çatlak olduğunda gerçekten bırakamayız. Ve bu sadece fiziksel değil, duygusal – mesajlaşmak, bir araya gelen pek çok şey birikiyor. Günün sonunda bu sadece güvenin kırılması.”

Görüntüler daha sonra Rachel’ın ona sadakatsiz olduğunu söylediğinden beri Tino ile ilk yüzleşmesine geri dönüyor. Önce sohbet ediyor Gabby Windey ne düştüğü hakkında. Rachel, kendisi ve Tino’nun sorunları olmasına rağmen, yaz boyunca nişanı ASLA iptal etmediklerini açıklıyor.

Hikaye Geliştirme


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/the-bachelorette-rachel-tino-breakup-season-19-finale/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir