Sezon 12 Önizleme Videosunu İzle – Hollywood Life


‘RHOBH’ kadrosu, dizinin 12. sezonunun ekstra dramatik olacağını ve şaka yapmadıklarını söyledi. Fragmanı buradan izleyin!

Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları geri döndü ve her zamankinden daha iyi olacak gibi görünüyor! Sezon 12’nin fragmanı 7 Nisan’da E!’s sırasında yayınlandı. Günlük Popve 3 dakikalık klipte pek çok drama gözler önüne seriliyor. Erika Jayne ikisiyle de savaşıyor Garcelle Beauvais ve Kristal Kung Vizon görünüşte yabancılaşmış kocası üzerinde Tom Girardidolandırıcılık ve zimmete para geçirme davası. Garcelle, Erika’nın içkisini bile gündeme getiriyor, çünkü klipler “Pretty Mess” şarkıcısının birkaç kez sarhoş olduğunu gösteriyor.

“Bu Erika’yı kötü göstermek için mi yoksa gerçek bir insan olmak için mi?” Erika, Garcelle’e sorar. Gerçek yardımcı sunucu yanıtlar, “Erika, seni kötü göstermek zorunda değilim. Bunu kendi başına yapıyorsun.”

lisa rinna annesinin ölümünün ardından perişan halde gösterilir, Lois. Ayrıca nasıl olduğuna bir göz atıyoruz Dorit Kemsley ve onun kocası PKK korkunç haneye tecavüzlerinin sonuçlarını ele alıyorlar. Hayranların favorisi Kathy Hilton da geri döndü, ama bu sefer kız kardeşiyle kavga ediyor gibi görünüyor. Kyle Richards. Rinna olaya dahil olur ve Kathy’ye “Bunun yanına kâr kalamayacağını” söyler. Kyle daha sonra bozulur ve Kathy’ye eylemleri hakkında sorular sorar.

Ayrıca kasabada iki yeni Ev Hanımı var. Diana Jenkins tam zamanlı bir oyuncu iken, Will Smitheski karısı, Sheree Zampino, “Ev Hanımlarının Dostu”dur. Diana tarafından “ruhsuz bir insan” olmakla suçlanıyor Sutton Stracke.

'RHOBH" döküm
‘RHOBH’ oyuncu kadrosu (John Tsiavis/Bravo)

Fragmanı sevsek de, bu kadar drama görünce çok şaşırdığımızı söyleyemeyiz. Geçenlerde Instagram’da bir hayran sayfası aradı. sen nasılsın bir müzede duran ve ünlü tablolara bakan bir çiftin fotoğrafını paylaştı, hepsi de özel olarak düzenlenmiş Erika Jayne ve lisa rinna. Erika, gönderinin başlığına şok olmuş bir yüz emojisi ile birlikte “Sadece bu sezonu bekleyin….” diye yazarken Lisa, “Bu iri dory değil” diye ekledi – açık bir şekilde başını salladı. Kathy Hilton‘ın 11. Sezondan kalma ünlü sözü.

Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları oyuncu kadrosu
‘Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları’ kadrosu, 11. sezon tanıtım fotoğrafları için poz verdi. (John Tsiavis/Bravo).

Kyle Richards ayrıca son zamanlarda 12. Sezondan beklenecek “çok şey” olduğunu söyledi. “Bunları uyduramazsın bile” dedi. İNSANLAR sadece birkaç hafta önce. “Birçok sezon başlıyoruz ve geçen yıl kaldığımız yerden kadınlara yetişiyoruz. Ama bu yıl, herkesin başından beri o kadar çok şey oldu ki, ilk günden itibaren otomatik olarak drama oldu. Hayatın nasıl olduğu çok ilginç… insanlar her zaman ‘Bütün bu şeyler nasıl gidiyor?’ der.”

dorit [Kemsley] haneye tecavüz oldu,” dedi Kyle. “Ve sonra tüm bu şeyler Erika ile. Onun çok daha hafif, çok daha açık bir yanını göreceksiniz. Ama yayınlandığında ne demek istediğimi anlayacaksınız. Herkeste bu çılgın, farklı şeyler oluyordu. Lisa Rinna annesini kaybetti ve ben bilmiyorum. Çılgın hayatlar iyi televizyon yapar, sanırım.”

Daha fazla istemek? Sezon 12 RHOBH 11 Mayıs’ta Bravo’da başlıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/rhobh-trailer-season-12-preview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir