‘Sex & The City’ Yıldızları ve Ünlüler Şovdaki ‘En Kötü’ Adama Tepki Verdi – Hollywood Life


satc yıldızları en kötü adamı oylar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Popüler HBO serisi Seks ve Şehir 25. yıl dönümünü 6 Haziran’da kutladı ve dizi yıldızlarının çoğu ve diğer ünlüler, şovdaki en korkunç adamın kim olduğuna oy vermek için Instagram’a gitti. Ne zaman Gösteriş Fuarı takipçilerinden şovdaki “en kötü adamın” kim olduğu hakkındaki düşüncelerini paylaşmalarını isteyen bir makale yayınladı, A-listers geri durmadı! Aktör Kyle MacLachlan, 64, Trey’i oynayan (Charlotte’un ilk kocası) ilk yorum yapanlardan biriydi. “Tamam, kabul edeceğim. Ona karton bebeği verdim ama sanırım ona o muhteşem daireyi… ve Schooner’ı… kısa bir süreliğine bırakarak bunu fazlasıyla telafi ettim,” diye şaka yaptı gönderide.

SATC yıldızları en kötü adamı oyluyor
‘Sex and the City’ yıldızları, şovdaki ‘en kötü’ adamın kim olduğunu oyladı. (Ünlülerin Instagram Yorumları)

Başka bir dizi şap, Justin Theroux (Carrie’nin 2. sezon kaçışlarından biri, Vaughn Wysel), yorumları aldı ve birine biraz gölge attı. Kim Cattrallekran severler. “Jared,” yorumunda bulundu. Jason Lewiskarakter. Ve oyuncu olmasına rağmen Mindy Kaling dizide hiç yer almadı, ayrıca bazı samimi düşünceleri vardı. “Büyük!!!! Nihai zamanı boşa harcadı ve ardından kovayı tekmeledi. Güle güle, ”diye yazdı Chris Nothspinoff’un 1. Sezonunda öldürülen ünlü karakteri, Ve Aynen Böyle.

Kyle MacLachlan satc
Kyle MacLachlan, şovdaki en kötü adamın kim olduğuna da oy verdi. (Ünlülerin Instagram Yorumları)

Pop şarkıcısı Ellie Goulding, 36, yorumlarda Carrie’nin 5. Sezondaki erkek arkadaşına seslenmeden edemedi. “Berger obvs,” diye kaleme aldı. Ron LivingstonJack Berger’den. TV haber kişiliği, Katie Couric, 66, ayrıca Ellie ile anlaştı. “Berger. Korkak bir tomar. (Bu bir terim mi?) Ayrıca Aiden çok gevrek. Büyük – [thumbs up] ama… Petrovsky’den nefret ediyordu. Her şey söylendikten ve yapıldıktan sonra, sonsuza kadar Bay Stanford Blatch, ”diye yazdı, merhumlara atıfta bulundu. Willie Garson yorumunun sonunda.

Dizinin yıldızı, sarah jessica parkerAltı sezon boyunca Carrie Bradshaw’ı canlandıran 58 yaşındaki oyuncu, dizi boyunca ekranlarda çok sayıda sevgiliye sahip oldu. Nihayetinde, en ünlü iki tanesi tartışmasız John Corbett‘den Aidan Shaw ve Chris’ Big (namı diğer John). Big, dizinin HBO Max’teki yan ürününün 1. Sezonunda ekranda son kez görünse de, Aidan bu ayın sonlarında merakla beklenen 2. Sezon için geri dönecek. Adanmış olarak SATC hayranlar bilir, Carrie, serinin 2008’deki ilk filminde Big ile evlendi, ancak birçok hayran, Sezon 4’teki ikinci ayrılıklarına rağmen her zaman Aidan’ı destekledi.

SJP SATC'si
Carrie Bradshaw ve Aidan Shaw, 4. Sezona kadar aralıklarla çıktılar. (Everett Koleksiyonu)

SJP oylama yapmadı VFAncak anketi, 25. yıl dönümünü kendi yöntemiyle kutlamak için Instagram’a götürdü. “Bugün bizim gümüş yıldönümümüz ama anılar her zaman altın değerinde olacak. X, SJ,” diye yazdı. bir fotoğraf 6 Haziran’da Carrie’nin ünlü altın kolyesi. Sarışın güzelin dokuz milyon takipçisinin çoğu, onunla birlikte kutlamak için yorumlara katıldı. “Bu kolye çok şey ifade ediyor! Kimliğiyle bağlantılıydı,” diyen bir hayran fışkırırken, ikincisi ekledi, “Tebrikler, gösteri bir şaheser. İşte önümüzdeki 25 yıl için.”

Daha sonra, Kristin Davis (Charlotte) paylaştı video montajı kutlamak için gösteri. “25 yıl geçtiğine inanmak imkansız! Birçoğumuzu birbirine bağlayan bu hikayenin bir parçası olduğum için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak görüyorum.” “Bir SEVİNÇ oldu ve olmaya devam ediyor! Yolculuk için gelen herkese teşekkür ederim. Seni seviyoruz 💗 #satc25.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/sex-and-the-city-stars-celebs-react-worst-man-show/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir