Sex Education 4. Sezon Öncesinde Bir Oyuncu Daha Kaybetti


Dördüncü sezonda herhangi bir NSFW galaksiler arası müzikal beklemeyin. Cinsel eğitim.

Neden? Niye? Şey, çünkü uzaylı takıntılı Lily’yi oynayan aktris, Netflix’in yetişkinliğe geçiş dramasının dördüncü sezonunda görünmeyecek. Tanya Reynoldsİlk sezonda Lily olarak ortaya çıkan , haberi İngiltere’ye doğruladı. radyo saatleri.

“Değilim [returning]aslında bu üzücü, çok üzücü” dedi. “Bu şovların doğal ilerlemesi – bu kadar büyük oyuncu kadrosuna ve çok fazla karaktere sahipken, bence birkaç eski karakterin yol almasına izin vermelisin. daha yenileri için.”

Karardan memnun olduğunu daha da kanıtlayarak, bunun “kesinlikle doğru olan şey, olması gerektiği gibi” olduğunu kaydetti.

Tanya’nın diziden ayrılması, başrolden bir hafta sonra geldi Patricia Allisonüç sezonda da Lily’nin kız arkadaşı Ola’yı oynayan Cinsel eğitimkendi çıkışını ortaya koydu. Simone Ashley Nisan ayında yaptığı bir röportajda söylediği gibi, dördüncü sezon için de geri dönmesi beklenmiyor. Günaydın İngiltere“Ben bir Bridgerton şimdi kız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337909/sex-education-loses-another-cast-member-ahead-of-season-4?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir