Sex and the City Star, The Masked Singer’da Ortaya Çıktı


Sadece bir gece için, maskeli şarkıcı Arena Broadway sahnesine dönüştü.

Gizemli ünlü şarkı yarışması dizisinin 12 Ekim bölümünde müzikal tiyatro efsanesine saygı duruşunda bulunuldu Andrew Lloyd Webberakşam için konuk panelist olarak gösteriye katıldı.

Gecenin ilk performansına ait Mısır‘dan “Aklındaki Cennet”i seslendiren Aman Allahım Süperstar. Kocaman bir mısır koçanına benzeyen The Maize’nin ipucu paketinde bir mikrofon, küçük bir kuş ve Özgürlük Heykeli vardı.

Bir sonraki, Deniz Kızı “Any Dream Will Do” şarkısını seslendirdi. Joseph ve Technicolor Dreamcoat, öncesinde iki güvercin, bir plak ve gizemli ünlünün bir zamanlar korkunç bir kaza geçirdiğinin ortaya çıktığı bir ipucu paketi geldi. Gösteriden sonra, şarkılarından birinin Kongre Kütüphanesine dahil edildiği ortaya çıktı.

Nihayet, robot kız Lloyd Webber’in aynı adı taşıyan müzikalinden “Bad Cinderella”yı seslendirdi. İpucu paketi bir sörf tahtası, bal kavanozları ve hem Missy Elliott hem de Pharrell Williams ile çalıştığına dair istihbarat içeriyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351096/lessigreaterthe-masked-singerlessigreater:-find-out-which-lessigreatersex-and-the-citylessigreater-star-and-disco-legend-got-sent-home?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir