Sevimli Kızını Gör – Hollywood Life


patrick mahomes, brittany mahomes


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: JOHN G MABANGLO/EPA-EFE/Shutterstock

patrick mahomes kız çocuğu Sterlin Skye, 23 ay, Chiefs 12 Şubat Pazar günü Super Bowl zaferini evine götürürken Super Bowl LVII’de annesiyle birlikte sahada görüldü. 27 yaşındaki Kansas City Chiefs QB’nin karısı vardı. Britanya, 27 yaşında ve kızı, ikinci Super Bowl yüzüğünü eve götürürken onunla kutlamak için orada. Brittany onun kolunu tutarken Patrick kızını tuttu.

Sevimli Kızını Gör - Hollywood Life
Patrick, Super Bowl galibiyetinden sonra Sterling’i elinde tutuyor. (JOHN G MABANGLO/EPA-EFE/Shutterstock)

Brittany ve Sterling, oyun kurucuyu galibiyetinden dolayı tebrik etmek için sahaya koştu. Chiefs’in etkileyici geri dönüşü ve zaferi için MVP seçildiğinde, kürsüde de ona katıldılar. Galibiyetten hemen sonra, Brittany ona sahip çıktı. instagram Story, “Hadi gidelim!” diye bağırdığı kısa bir video paylaştı. Sterling’in kucağında. Sahadaki kutlamadan daha fazla video yayınladı.

Maçtan önce Brittany, Instagram Hikayesinde Sterling’in kıyafetine bir göz attı. QB’nin kızı, arkasında babasının 15 numarası olan bir deri ceket salladı. Ayrıca kot pantolonunun arka cebinde 15’lik bir kalbi daha vardı. Başlama vuruşundan önce bayanlar, Patrick’e şans dilemek için sahaya indi ve Patrick ikisine de birer öpücük verdi. İnsanlar. Mahomes’in oğlu Bronz, 2 ay, büyük maçta görülmedi.

Sevimli Kızını Gör - Hollywood Life
Patrick maçtan sonra Sterling’e gülümsüyor. (Sahne)

Maçın sonucu ne olursa olsun, 2022 sezonu, Kasım ayında Bronze’u karşılayan Patrick ve ailesi için çok önemliydi. Çift açıkladı Britanya vardı oğullarını doğurdu ortak bir Instagram gönderisinde, altında takma adı olan bir kolye ile bir tulum içinde uzanırken.

Brittany, Super Bowl’a gitmek için oynadığı 2022 sezonu boyunca her iki çocuğu da Patrick’in birçok maçına çıkardı. Instagram’da hem Bronze hem de Sterling ile sahada babalarıyla birlikte tonlarca sevimli an (ve pek çok harika Chiefs temalı kıyafet) paylaştı. Super Bowl’a gitmek için çok oynamasına rağmen, Patrick, küçüklerini kenarda gördüğü için açıkça düşkün bir babaydı. Chiefs, Ocak ayında AFC şampiyonluğunu kazandığında, QB’ler galibiyeti sevimli bir şekilde kutladılar. video sahadan kaçması ve zaferi anmak için hem karısını hem de kızını öpmesi. “Bu yüzden. Kahretsin. Gurur duymak. OF YOUUUU, ”dedi başlıkta.

Saha dışında hem Patrick hem de Brittany küçük bir çocuğun ebeveyni olmaktan çok mutlular. Bronze tatilden hemen önce gelirken, çifte yakın bir kaynak, HollywoodYaşamı özellikle tatillerde ailelerini büyütmekten çok mutlu olduklarını. “Brittany ve Patrick, özellikle tatilden hemen önce Bronze’u karşıladıkları için daha fazla heyecanlanamazlardı. Bu kelimenin tam anlamıyla en büyük Noel hediyesi ve şimdiden bir aile olarak onunla tonlarca tatil fotoğrafı çektiler, ”dedi içeriden biri, Pazar günü Super Bowl için mükemmel kıyafet olan Bronze’u aldıklarını da açıkladı. “Ona zaten kendi formasını almışlar.”

Patrick ilk şampiyonluk yüzüğünü 2019’da Super Bowl LIV sırasında kazandı. Ayrıca oyunun MVP’si seçildi. 2023 maçı öncesinde oyun kurucu, çocuk sahibi olmanın bu oyunu nasıl farklı hissettirdiğini düşündü. “Artık iki çocuğum var, evliyim” dedi New York Times. “Ben biraz yaşlı bir ruhum.” Daha sonra hazırlığı benzer olsa da artık çocuklarla bazı farklılıklar olduğunu söyledi. “Ama biraz daha fazla zaman geçirdiğim o küçük anları bulmaya çalışmak her zaman öncelik verdiğim bir şeydi,” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/patrick-mahomes-kids-super-bowl-2023-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir