Sevimli Fotoğraflar – Hollywood Life


Sevimli Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Smeal/Shutterstock

selena Gomez ve Taylor Swift nihai dostluk hedefleridir! bu Sadece Binadaki Cinayetler aktris 22 Temmuz Cuma günü büyük 30. doğum gününü kutladı ve “Carolina” şarkıcısı, dönüm noktasında çalmak için hemen yanındaydı. Sevimli yakın dostlar, Malibu’daki ünlülerin uğrak yeri Inn of the Seventh Ray’de samimi bir akşam yemeğinin tadını çıkarırken görüldü. Bu vesileyle, Selena akşamdan eğlenceli enstantaneler paylaştı ve onlara “30, inek ve layık” başlığını attı.

Muhteşem beyaz, fırfırlı mini elbisesini sallayan Selena, suç ortağının yanında gülüp gülümserken, marka kestane rengi kilitlerini gevşek bir topuz içinde tuttu. Taylor, sarı bukleleri örgülü kırmızı çiçekli bir sundress giyerek hem sade hem de şıktı. Bir fotoğrafta, Grammy kazananı, Selena arka planda kıkırdarken bir başparmak verdi.

Hayranların bildiği gibi, iki pop ikonu bir süredir en iyiler. 2008’de ikisi de çıkarken yakınlaştılar. Jonas kardeşler: Selena ile Nick ve Taylor ile Joe. “Histerikti,” diye hatırlıyor Selena, bir konuşma sırasında oluşan dostluklarını. ÖPÜCÜK FM 2017’de röportaj. “Harikaydı, çünkü o büyük kıvırcık saçlı, tüm bilezikleri ve kovboy çizmeleri olan kızdı. Ve kesinlikle geleceğim ve sadece tıkladık. Bu ilişkilerden aldığımız en iyi şey buydu.”

Üç yıl sonra Selena, Taylor’ın arkadaşlığı hakkında daha da fazla fışkırdı ve çoğu zaman bazı şeyleri kendilerine sakladıkları için halkın bildiğinden çok daha derin olduğunu söyledi. Selena, “Benim için hiç beklemediğim şekillerde ortaya çıktı,” dedi. WSJ. “Uçtum çünkü yaralandım ve bir şeyler yaşadım. Ailemle olan şeyler. Onun dünyadaki en iyi arkadaşlarımdan biri olduğu her yıl ve hayatımın her anında kanıtlandı. Her konuda anlaşamıyoruz ama her konuda birbirimize saygı duyuyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/selena-gomez-birthday-taylor-swift-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir