Serenay Sarıkaya’nın paylaşımına yorum yağdı: Kaç numara ayağın?

Ayak numarasını  merak ettiler

Üçgenin Taban Olmayan Kenarı numarasını merak ettiler

Serenay Sarıkaya, önceki gün sosyal ağ hesabına çoklu resim yükledi. Oyuncunun ayna önündeki selfie ’leri hayranları kadar birçok yorum ve alkış aldı. Sarıkaya ’nın takipçileri yorumlarda oyuncunun ayaklarının büyüklüğünü tartışması en göze çarpan detaydı. “Serenay kaç numara ayağın?” yorumları yazdı.

Cem aldı

Cem aldı

Cem Yılmaz, Şilili ressam Victor Castillo ’nun “Come Play With Hafıza” adlı heykelini satın aldı. Haberi sanat simsarı Isabel Croxatto, “Come Play With Zihin ilk evini buldu” paylaşımıyla duyurdu. 121 cm uzunluğunda, 30 kilogram ağırlığındaki heykel, meşhur komedyene önümüzdeki ay teslim edilecek. Sanat koleksiyonu yer alan Yılmaz, daha önce de Castillo ’nun eserlerini satın almıştı.

Grammy alırsam 1 milyon token yakılacak

Grammy alırsam 1 milyon token yakılacak

Edis ‘Altın Kelebek ’ kazanınca, kripto para borsasında 200 bin ‘Edis Fan Token ’ yakılmıştı. Şarkıcı, “Grammy alırsanız 1 milyon token yakılacağı içten mu?” sorusuna “Doğru” yanıtını verdi. Bu aydınlatma işlemleriyle, Edis Fan Token ’ın değerinin artırılması planlanıyor. ◊ Sayit DURMAZ

Ben iyiyim

Ben iyiyim

Koronavirüse yakalanan ve evde tedavi görebilen Gökçe Bahadır ’dan hayranlarını sevindiren haber geldi. Oyuncu, gülümseyerek çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında “Ben iyiyim. Arayan, soran herkese teşekkür ederim” notuyla paylaştı.

3 çocuklu ve  kız babası

3 çocuklu ve kız babası

Ali ve Han adında iki oğlu yer alan, üçüncü çocuğu Leyla ’yı da 40 gün önce dünyaya getiren Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ’le ilgili esprili bir paylaşım yaptı.Ergenç ’in koltukta mutlulukla uzandığı fotoğrafın üstüne “2 çocuklu”, aynı koltukta düşünceli şekilde oturduğu kareye de “3 çocuklu ve kız babası” yazar oyuncunun paylaşımı takipçilerini güldürdü.

Evlilik terapisine gidiyoruz

Evlilik terapisine gidiyoruz

Damla Ersubaşı, geçen sene anlaşmalı olarak boşandığı işletmeci Mustafa Can Keser ile barıştı. Ersubaşı, barıştıklarını sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Evlilikleri her tarafında baskı haberleri ile anılan eski eşler, birbirlerine hürmet duymayı öğrendiklerini ve izdivaç terapistine gittiklerini açıkladı.

Elim ağırdır biraz

Elim ağırdır biraz

Pelin Karahan önceki gün Nişantaşı Citys ’te objekiflere yansıdı. Haftaya vizyona girecek olan yeni filmi “Dalgalar ve İzler”in galası için elbise baktığını söyleyen oyuncu, ketojenik gıda ve kick boks yaparak 48 kiloya düştüğünü belirtti: “Kick boksu sevdiğimden yapıyorum. Sert sporları da seviyorum. Bir kadının kendini korumaya alması kayda değer. Adam dövecek halim yok ama bilsek kötü olmaz. Elim ağırdır birazcık.” Karahan, dizisi için İstanbul-Kıbrıs arası mekik dokuduğunu ve çocuklarını çok özlediğini de dile getirdi. ◊ Behlül AYDIN

Entübe olmaktan korktum

Entübe olmaktan korktum

Ebru Epope ve yönetmen Tamer Aydoğdu önceki gün Aqua Florya AVM ’deydi. Epope “Koronavirüs hastalığını yeni atlattım. Benim için sancılı ve çok baskı bir süreçti. Entübe olmaktan fazla korktum. Şimdi gayet iyiyim. Sıhhat üstüne yok” dedi.

Babam ‘Bir daha  eve gelemezsin ’ dedi

Babam ‘yeniden eve gelemezsin ’ dedi

İpek Açar ’ın sunduğu “İpek Yolu” programına konuk olan Irmak Arıcı, babasının müzikle ilgilenmesine rağmen meslek seçimine karşı çıktığını anlattı. “Babam bağlama çalıyordu. Ablam da müzik öğretmeni. Annemle babam Türk sanat müziği korosuna gidiyordu. Babam müzik yapacağımı öğrenince ‘Bu kapıdan çıktığında bir daha gelemezsin ’ dedi. Kurtlar sofrasıydı, haklıydı. Lakin veterinerlikte de kurtlar sofrası vardı. Fakat babam şimdi mutlu.”

Spor sonrası sporu

Spor sonrası sporu

Çağla Şıkel, son dönemin gözde egzersiz aracı foam roller ’ı denedi. O sırada çektiği videoyu da Instagram ’da paylaştı.Ünlü mankenin “Spor sonrası foam roller keyfi” notuna takipçileri “Bu da spor yok mi?” diye karşılık verdi.

Doğum  günü kuralı

Doğum günü kuralı

Cenk Eren, önceki akşam meşhur sanatkâr Selda Bağcan ’la birlikte Cihangir ’deki Jash adlı mekanda görüntülendi. Bağcan ’ın yeni yaşını kutladıklarını söyleyen Eren, “Bu sene da kuralı bozmadık, beraber kutladık” dedi. ◊ Sayit DURMAZ

Yorum yapın

SMM Panel