Serena Williams’ın NYC Partisinde Siyah Mini Elbisesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Serena Williams


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BlayzenFotoğraflar / ARKA GRİD

Serena Williams New York’ta spor ayakkabılı dar bir siyah mini elbise giyerek bir partiye katıldığında tenisten emekliliğini kutladı. 40 yaşındaki partiye katıldı Edward Enninful’un yeni hatıra, GÖRÜNÜR BİR ADAM8 Eylül’de NYC’deki Apollo Tiyatrosu’nda, gri spor ayakkabılı kısa kollu siyah dantelli mini bir elbise giydiğinde.

Serena Williams
Serena Williams, Edward Enninful’un yeni anı kitabı A VISIBLE MAN için kocası Alexis Ohanian ile 8 Eylül’de NYC’deki Apollo Theatre’da bir partide, gri spor ayakkabılı, dar siyah mini elbisesiyle çarpıcı görünüyordu. (BlayzenPhotos / BACKGRID)

Serena’nın yüksek boyunlu siyah mini’si şeffaf bir yakaya ve aralıklı kesiklere sahip dirsek uzunluğunda kollara sahipti. Dar elbisenin vücudu dantelliydi ve tonlu bacaklarını ortaya çıkaran süper kısa bir etek çizgisi vardı. Elbiseyi kalın siyah ve gri spor ayakkabılarla tamamlamayı tercih etti ve uzun kahverengi saçlarını yana doğru ayırdığında aşağı ve düz yaptı.

Serena’ya kocası katıldı. Alexis Ohanyanipeksi siyah düğmeli bir gömlek ve bir çift siyah spor ayakkabı ile bir çift koyu yıkama mavi kot pantolon giymeyi tercih eden.

Serena, Eylül 2022 sayısında tenisi bıraktığını açıkladı. moda, ki o kapağı süsledi. Kapakta Serena, kızıyla birlikte dar bir pudra mavisi elbisesi giydi. olimpiya, 5, yedekte. Dar, yüksek boyunlu mavi Balenciaga elbisenin süper uzun bir kuyruğu vardı ve Olympia’nın treninin sonunda örtbas edildi.

Kolsuz elbisesini uzun mavi püsküllü Bulgari High Mücevher küpesi, ince bir dumanlı göz ve uzun kahverengi saçları aşağı ve bukleler halinde ikiye ayrılmışken çıplak bir dudak ile süsledi.

Kapak fotoğrafının yanı sıra Serena, forma uyan beyaz bir Ralph Lauren Collection elbisesiyle kumun üzerinde poz verirken muhteşem görünüyordu. Kolsuz elbisenin boynunda bir kayışa açılan bir kesik vardı ve eteğin yanında çıplak ayaklarını ortaya çıkaran küçük bir yırtmaç vardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/serena-williams-black-mini-dress-sneakers-nyc-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir