Serena Williams, Kızı Olympia ile Hamilelik Haberlerini Paylaşıyor: İzle – Hollywood Life


Serena Williams41 ve kocası Alexis Ohanyan40 yaşındaki hamilelik haberini kızıyla paylaştı Olympia, 5, ilk kez yeni bir videoda hayranlarıyla paylaştı. Tenis şampiyonu, her ikisine de yayınladığı klipte, sevimli bebeğin abla olacağını öğrenmeden önce ona “şişman” dediğini açıkladı. instagram Ve Youtube.

Videonun başında Serena tek başına otururken “Olympia şu anda hamile olduğumu bilmiyor” dedi. “Ama bana şişman dedi ve sonra gerçekten strese girdi. ‘Anne, sen şişmansın’ gibiydi. Bunu kişisel algılamamaya çalışıyorum çünkü kondisyona çok düşkünüm ama ‘Um, öyle mi?’

Videoda daha sonra hem Serena hem de Alexis’in 2023 Met Gala’dan bir gün önce Olympia’yla bir kanepede oturup ona heyecan verici haberi anlattıkları bir klip gösterildi. “Küçük bir kız veya erkek kardeş için nasıl dua ettiğini hatırlıyor musun?” Serena küçük kızına sordu. “Doktora gittik ve kilo almadığımı ama karnımda bir bebeğim olduğunu öğrendim.”

Serena Williams, Olympia
Serena ve Olympia kırmızı halı etkinliğinde. (Rob Latour/AFI/Shutterstock)

“Benimle dalga mı geçiyorsun?” Olympia, çığlık atıp annesine sarılmadan önce komik bir şekilde cevap verdi. “Aman Tanrım, çok heyecanlıyım.” Yakında iki çocuk annesi olacak olan kadın, Olympia’ya büyüyen göbeğini göstermek için gömleğini kaldırdı. Bekleyen abla daha sonra odanın içinde koşturarak düştü ve eğlenen anne babasına “Ben iyiyim” diye bağırdı.

Alexis ayrıca kızına ne olacağı konusunda tavsiyelerde bulundu. “Abla olmaya hazırlanmak için çok çalışmanız gerekiyor” dedi.

Serena’nın yeni videosu, kendisinin ve Alexis’in 2023 Met Gala’da ikinci çocuklarını beklediklerini açıklamasının ardından geldi. Etkinliğin kırmızı halısında, bebeğinin yumruğunu çıkaran bir toplulukta göründü. Uzun kabarık şeffaf kolları olan siyah bir Gucci elbisesiydi. Ayrıca kameralara kendinden emin bir şekilde poz verirken onu birkaç inci kolye ve inci bir başlık ile eşleştirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/serena-williams-pregnancy-news-daughter-olympia-fat-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir