Serena Williams, Çarpıcı Gümüş Görünümle Vogue World Pistini Kapattı


Serena Williams KEÇİ açık mı ve tenis kortunun dışında.

12 Eylül’de New York Moda Haftası sırasında Vogue World defilesinin açılışını yapmak için odaya komuta ederken tüm gözler tenis şampiyonundaydı.

Destansı girişi için Serena, özel bir gümüş metalik Balenciaga tasarımında hayrete düşürdü. Parlak, kıvrımları saran atlet elbise, yere kadar uzanan dramatik bir pelerinle eşleştirildi. Elmas süslemeli küpeler, arkası kaygan at kuyruğu ve parlak çıplak dudak ekstra cazibe kattı.

Tenis şampiyonu kesinlikle bir all-star anına sahip olsa da, yalnız yürümedi. Beyaz tenis kıyafetleri giymiş ve ellerinde raket tutan dört genç kız, podyumda Serena’ya sevimli bir şekilde eşlik etti.

Ve 40 yaşındaki oyuncu podyumda süzülürken, 2000 yılında NBC ile yaptığı ve Wimbledon maç turnuvasını tartıştığı röportajı arka planda oynadı: “İnsanların beni tenisi değiştiren ya da sadece tenis oynamayı başaran bir kız olarak hatırlamasını istiyorum. oyuna yeni bir şey getirmek için.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346095/serena-williams-shuts-down-vogue-world-runway-in-stunning-silver-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir