Serena ve Venus Williams Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz’in Düğününde – Hollywood Life


Tenis efsaneleri, muhteşem modasıyla büyük düğün gününü devraldı. Muhteşem fotoğrafları burada görün!

Kız kardeşler Venüs ve Serena Williams düğününde ilgi odağı oldu Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz! Tenis efsaneleri ve moda fenomenleri, 10 Nisan Cumartesi günü Nicola’nın Palm Beach, Florida’daki aile malikanesinde yıldızlarla dolu olaya gelirken görüldükleri için süslü topluluklarında kesinlikle nefes kesiciydi.

Serena Williams
Serena ve Venus Williams, Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz’in düğününe katıldı. (MEGA)

Venüs, ağzı açık bırakan mücevherli küpe setiyle kombinlediği elmas süslemeli, dalgalı siyah elbisesiyle podyumdan yeni çıkmış gibi görünüyordu. Ticari marka kuzgun kilitlerini 60’ların tarzında yüksek bir at kuyruğu içinde tuttu ve görünümü bir dizi yüksek topuklu ayakkabıyla tamamladı. Serena, uzun kollu elbisesiyle pembeler içinde bir hayaldi. Tenis GOAT, sevimli siyah bir debriyajla süslediği için güzel kilitlerini gevşek ve uzun tuttu.

Futbol yıldızının oğlu Brooklyn ile David Beckham ve eski Spice Girl Victoria Beckham, düğün konuk listesi, glitterati dünyasında bir kim kimdi. Ve milyarderin kızı Nicola ile Nelson Peltz, onların katılımcıları da kesinlikle nadir bir türdü. Kesimi yapan bu tür armatürler dahil Eva Longoria, Gordon Ramseyve iki Spice Girls: Mel B ve Mel C.

Serena Williams
Serena Williams, büyük gün için parlak pembe bir elbiseyle göz kamaştırdı. (MEGA)

Bu arada, Covid endişeleri nedeniyle biraz ertelenen evlilik, 23 yaşındaki fotoğrafçının 27 yaşındaki varis/oyuncudan karısı olmasını istemesinden neredeyse iki yıl sonra gerçekleşti. Teklif, çift sadece yedi ay çıktıktan sonra geldi! Brooklyn mutlu haberi Temmuz 2020’de Instagram hesabından paylaşmış ve yüzük parmağında zümrüt kesim pırlanta yüzüğü öne çıkan Nicola’yı okşadığı romantik bir kareyi paylaşmıştı. “İki hafta önce ruh eşimden benimle evlenmesini istedim ve evet dedi. Ben dünyanın en şanslı adamıyım,” diye açıklama yaptı Brooklyn. Nicola yanıtladı, “YBeni dünyanın en şanslı kızı yaptın. Hayatımın geri kalanını senin yanında geçirmek için sabırsızlanıyorum. Sevginiz en değerli hediyedir.”

Brooklyn Beckham
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz’in düğünü yıldızlarla dolu bir olaydı. (Matt Baron/Shutterstock)

Abartılı düğün, Peltz ailesinin, bozulmamış plajın yakınında 44.000 fit kare alan Palm Beach’teki inanılmaz malikanesinde gerçekleşti. Törenin Yahudi inancında olduğu bildirildi. Brooklyn, “Garip, çünkü ne kadar çok düğün toplantımız olursa, o kadar gerçek hissettiriyor” dedi. moda Sevgililer gününde. “Heyecanlıyım. Bir yarmulke giyiyorum. Evet, Yahudi düğünü.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/serena-venus-williams-celebrity-guests-brooklyn-beckham-nicola-peltz-wedding-photos/

Yorum yapın