Sephora Bahar Tasarruf Etkinliği: Harcamaya Değer 15 Ürün


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Eğer kaçırdıysanız, Sephora’nın Bahar Tasarruf Etkinliği açık!

Bugünden itibaren, tüm üyelik katmanlarının satışa erişimi vardır, bu da şu anlama gelir: satın alma işleminizde %20’ye varan indirim elde edin kod ile: 4/11’e kadar TASARRUF. Ayrıca, aynı gün teslimat, arabaya teslim alma seçeneklerinin keyfini çıkarın veya ücretsiz kargo koduyla ücretsiz kargo kazanın: FREESHIP.

Sephora’da seçilebilecek çok sayıda inanılmaz marka ve ürün olduğundan, cilt bakımı ve saç bakımı gibi kategoriler arasında en çok satan seçimlerimizi paylaşıyoruz. Ve bugün, tasarruf etkinliği sırasında kesinlikle savurganlık yapmak isteyeceğiniz 15 büyük bilet ürünü topladık.

Kontrol etmek için aşağıya kaydırın cilt bakımı gadget’ları, kült-favori serumlar, kokular ve her kuruşuna değecek daha fazla güzellik olmazsa olmazı!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326510/sephora-spring-savings-event-15-products-that-are-totally-worth-the-splurge?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın