Sephora Bahar İndirimleri Etkinliği: Sepetinize Ekleyebileceğiniz 12 Makyaj Fırsatı


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Büyük tasarruf etmek için zaman geçiyor Sefora!

4/11’e kadar, alışveriş yapanlar satın alımlarında %20’ye varan oranda tasarruf edin üyelik durumlarına bağlı olarak, perakendecinin yıllık Bahar Tasarruf Etkinliği sırasında SPRINGSAVE koduyla. Bir mağazaya gidemeyenler için ücretsiz kargo koduyla puan kazanabilirsiniz: FREESHIP.

Bizim gibiyseniz, indirimden yararlanmak için yalnızca bir gün kaldığı için FOMO’nuz tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Satın aldığınız üründen en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için, indirimdeyken aldığınıza sevineceğiniz 12 olmazsa olmaz makyaj ürününü bir araya getirdik.

Aşağıdan seçtiklerimize göz atın Charlotte Tilbury, Smashbox, yeniden, Sephora Koleksiyonu ve dahası!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326728/sephora-spring-savings-event-12-makeup-deals-you-should-add-to-your-cart?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel