Sephora Bahar İndirimi İndirimi: Saç Bakım Ürünlerinde Kaçırılmaması Gereken 14 Fırsat


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımızdan satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alabilir. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından değil E! tarafından satılmaktadır.

2022 Sephora Bahar Tasarruf Etkinliği başladı ve en iyi fırsatların hepsini dağıtıyoruz. makyaj yapmak, cilt bakımı, koku ve dahası. biraz yeni arıyorsanız saç ürünleri denemek veya stok yapmak için alışveriş yapmak için daha iyi bir zaman yok. Şampuan, saç kremi, saç bakım ürünleri, şekillendirme araçları ve daha fazlası gibi en iyi markalardan bazı harika indirimler kazanma şansın şimdi. olaplex, Ouai, Fas yağı, Dyson ve dahası.

Biraz tazelemeye ihtiyaç duymanız durumunda, Sephora Bahar İndirim İndirimi Ücretsiz olan Beauty Insider programının üyelerine açıktır. Seviyeniz (Rouge, VIB veya Beauty Insider), indiriminizi ne zaman kullanmaya başlayabileceğinizi ve ne kadar indirim yapacağınızı belirler. Örneğin, bir takvim yılı boyunca 350 doların üzerinde harcama yapan üyeler olan VIB üyeleri, %15 indirim alır. Rouge üyeleri, en yüksek seviye, %20 indirim alır.

Sephora Bahar Tasarruf Etkinliği 11 Nisan’a kadar sürecek, bu yüzden fırsatınız varken kontrol ettiğinizden emin olun. Hangi öğelerin hariç tutulduğu da dahil olmak üzere indirim hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, buradaki kılavuzumuza göz atın.

Şu anda tasarruf edilecek o kadar çok ürün var ki, saç bakımıyla ilgili şu anda gösterilecek en iyi indirimlerden bazılarını bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326134/sephora-s-spring-savings-sale-14-can-t-miss-deals-on-best-selling-hair-care-from-dyson-olaplex-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın