Sephora Bahar İndirim Etkinliği: Kaçırmak İstemeyeceğiniz 20 Cilt Bakımı Fırsatı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımızdan satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alabilir. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından değil E! tarafından satılmaktadır.

Hump ​​Day’inizi biraz daha katlanılabilir kılmak mı istiyorsunuz? Kendinize yeni bir cilt bakımı yapın ve büyük tasarruf edin!

Zaten bildiğiniz gibi, Sefora‘s Bahar Tasarruf Etkinliği devam ediyor, bu da Beauty Insider üyelik durumunuza bağlı olarak satın alma işleminizde %20’ye varan indirim kazanabileceğiniz anlamına gelir: SAVESPRING koduyla. Rouge ve VIB üyeleri bugün tasarruf etmeye başlayabilir ve Insider üyelerinin beklemek için bir günü kaldı!

Sephora’nın binlerce inanılmaz güzellik ürünü olduğu göz önüne alındığında, bu tasarruf fırsatından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için ana kategorileri yıkıyoruz. Bugün, gibi markalardan vazgeçemeyeceğimiz 20 favori cilt bakım ürünümüzü topladık. Peter Thomas Roth, Kızdırma Tarifi, Yaz Cumaları, cilt düzeltme ve Dr. Dennis Brüt satın alma işleminize ilham vermek için.

Unutmayın, Sephora aynı gün teslimat sunar, mağazadan çevrimiçi teslim alma ve arabaya teslim alma seçenekleri satın alır ve ayrıca şu kodu kullanırken ücretsiz gönderim puanı kazanır: FREESHIP.

Cilt bakımı favorilerimiz için aşağı kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326158/sephora-spring-savings-event-20-deals-on-best-selling-skincare-from-nuface-summer-fridays-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın