Selma Blair ‘DWTS’den Ayrıldı ve Last Dance ile Mükemmel Bir Puan Aldı: Özet – Hollywood Life


Selma Blair


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

iki gece Yıldızlarla Dans Etkinlik En Unutulmaz Yıl ile başlıyor. Yarışmada kalan 12 çift, dünyayı en iyi temsil eden duygusal rutinleri gerçekleştirecek. çoğu etkili yılhayatlarının sn. İlk çift yukarı Trevor Donovan ve Emma Slater.

Trevor ve Emma geçen hafta son ikiye indikten sonra geri dönmeyi umuyorlar. “Viva La Vida” ile muhteşem bir caz rutini dans ediyorlar. soğuk oyun. len Goodman bunun “şüphesiz” Trevor’ın şimdiye kadarki en iyi dansı olduğunu söylüyor. Derek Hough Trevor’a bu rutini izlerken varlığını hissettiğini söyler. “Bu dansta ağladım çünkü ne kadar çabaladığını hissedebiliyordum.” Carrie Ann Inaba itiraf eder. Trevor ve Emma’nın puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32.

Trevor Donovan
Trevor Donovan ve Emma Slater ‘DWTS’de. (Disney+)

Şangela ve Gleb Savçenko “Roar (Akustik)” şarkısında güzel bir fokstrot dansı yapın Katy Perry. Gösterinin sonunda, Shangela’nın annesi ona sarılmak için balo salonuna çıkıyor. Derek, “Shangela’nın bu tarafını görmek çok güzeldi” diyor. Bruno, Shangela’nın “lirik” olduğunu ve “çok nazik ve doğal bir şekilde duygulandığını” söylüyor. Carrie Ann, tökezlemede bile performansı “muhteşem” olarak nitelendiriyor. Len, “sevimli foxtrot”a övgüler yağdırıyor. Yerde güzelce hareket etti… Çerçevenin iyi olduğunu düşündüm.” Shangela ve Gleb’in puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32.

Jessie James Decker hit şarkısı “Blue Jeans”i söylemeye başlar ve onunla tangoya geçer. Alan Bersten. Çocuklarının yanına koşar, tüm kot giyinmiş, performanstan sonra. Bruno, “Rutinin ikinci yarısı yerindeydi” diyor. Carrie Ann, Jessie’ye “bu balo salonu dansı oyununa gerçekten adım attığını” söyler. Len, rutinde “iyi miktarda tango” olmasını seviyor. “Keskindi. Saldırıya uğradı, ”diyor Len. “Amacı ve kararlılığı vardı.” Shangela ve Gleb’in puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 7; derek = 8; Bruno = 7. Toplam Puan = 40 üzerinden 29.

Gabby Windey ve Joseph Baena Parlatıcı

Gabby Windey ve Val Çemerkovski foxtrot’larıyla göz kamaştıran “If the World Never Stop” JP Cooper. Carrie Ann performansı övüyor, ancak bazen Gabby ile dans arasında “biraz kopukluk” olduğunu hissettiğini itiraf ediyor. “Daha ne istiyorsun, Carrie Ann?” Bruno’nun söylediği duyulabilir.

Gabby Windey
Gabby Windey ve Val Chmerkovskiy ‘DWTS’de. (Disney+)

Len, Gabby’nin “güzel lirik hareketine” dikkat çekiyor. “Sadece zahmetsiz bir kolaylığa sahipti” diye ekliyor. Derek, Gabby’nin “güzel” dönüşlerine bayılır. Bruno, Gabby’ye “muhteşem” göründüğünü söyler. Gabby ve Val’in puanları: Carrie Ann = 9; uzunluk = 9; derek = 9; Bruno = 9. Toplam Puan = 40 üzerinden 36.

Joseph Baena ve Daniella Karaağaç seksi rumbalarıyla “My Way”e parlayın Frank Sinatra. Len, dışarı çıkıp bu rumba ile en iyi dansını yapmayı “hiç beklemediğini” itiraf ediyor. Derek, Joseph ve Daniella’nın “saf” ve “güzel” rumbalarıyla temele dönmelerine bayılıyor. Carrie Ann, “Bu, bir erkek tarafından yapılan en iyi rumbalardan biriydi. [on this show] Gördüğüm.” Joseph ve Daniella’nın puanları: Carrie Ann = 9; uzunluk = 8; derek = 9; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 34.

Daniel Durant ve Britt Stewart tarafından “Both Sides Now” şarkısında nefes kesici bir çağdaş dans edin. Joni Mitchellaynı zamanda tercümanını da içeren Gabe. Derek, “Bu, rekabeti aşan bir dans türü” diyor. “Hiçbir ritmi kaçırmadın” diye ekliyor. Bruno, dans pistinde Daniel hakkında “gerçekten benzersiz ve çok, çok özel bir şey” olduğunu düşünüyor. Carrie Ann, bunun Daniel’in şimdiye kadarki en iyi danslarından biri olduğunu söylüyor. Len, “asansörlerden bir ya da ikisi biraz daha temiz olabilirdi” diye belirtiyor, ancak dansın genel olarak harika olduğunu düşünüyor. Daniel ve Britt’in puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 9; Bruno = 9. Toplam Puan = 40 üzerinden 34.

Jordin Kıvılcımları ve Brandon Armstrong tarafından “Let’s Get Married (ReMarqable Remix)” şarkısında eğlenceli bir salsa dansı yapın Pürüzlü kenar ft. KOŞMAK. Carrie Ann, Jordin’in yaptığı her hareketin sahiplenilmesini seviyor. Ancak, Jordin’in dansı sırasında biraz sallanan el sorunu yaşadığına dikkat çekiyor. Len, “O kadar güvenle dans ettin” diyor. Ancak Derek, performansın “biraz az prova edilmiş” olduğunu düşünüyor. Bruno sandalyesinden düştüğü için tartılma şansı bulamıyor! Jordin ve Brandon’ın puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 9. Toplam Puan = 40 üzerinden 33.

Charli D’Amelio Neredeyse Mükemmel Bir Puan Aldı

Charlie D’Amelio ve Mark Ballas güçlü çağdaşlarıyla “parti bittiğinde” odayı suskun bırakın. Lewis Capaldi. Carrie Ann, Charli’ye “Mükemmeldi” diyor. Len, rutinin “ilginç koreografilerle dolu” olduğunu söylüyor. Derek, bunun “sahip olduğumuz duygusal ve zihinsel duygunun çarpıcı bir fiziksel temsili olduğunu” söylüyor. Konsepti “cesur” ve “çok yaratıcı” olarak adlandırıyor. Charli ve Mark’ın puanları: Carrie Ann = 10; uzunluk = 9; derek = 10; Bruno = 10. Toplam Skor = 40 üzerinden 39. Sezonun ilk 10’ları!

Vinny Guadagnino ve Koko Iwasaki Avicii’nin “Levels” şarkısında eğlenceli bir caz rutini ile eğlenin. Len, Vinny’nin performansının “müthiş” olduğunu söylüyor. “Temizdi, açıktı, basitti ama etkiliydi” diye ekliyor. Derek, Vinny’nin gösteride en sevdiği dansçılardan biri olduğunu itiraf ediyor. “Sana yakıştı. Senin için mükemmeldi,” diyor Bruno, Vinny’ye. Vinny ve Koko’nun puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32.

Heidi D’Amelio ve Artem Chigvintsev “Can’t My Eyes Off You (Seni Seviyorum Bebek)” şarkısında şehvetli bir rumba dansı yapın. Lauryn Tepesi. Çok geliştin, diyor Derek. Heidi’nin bacak yerleşiminin “kesinlikle yerinde” olduğunu belirtiyor. Carrie Ann, Heidi’nin “duruşunun harika” olduğunu ekliyor. Len, her zaman onunla ilgili bir “romantizm” hissinin nasıl olduğunu seviyor. Kesinlikle çok güzeldi.” Heidi ve Artem’in puanları: Carrie Ann = 9; uzunluk = 9; derek = 9; Bruno = 9. Toplam Puan = 40 üzerinden 36.

Wayne Brady ve Witney Carson tarafından “Beautiful” şarkısında çarpıcı bir fokstrot dansı yapın Jim Brickman ve Wayne. Gösteri bittikten sonra Wayne’in kızı babasına sarılmak için dışarı çıkar. Carrie Ann, performansın Wayne’in kızına “güzel bir övgü” olduğunu söylüyor. “Bir zerafet vardı. Çok keyif aldığım bir pürüzsüzlük vardı” diyor Len. Wayne ve Witney’nin puanları: Carrie Ann = 9; uzunluk = 9; derek = 9; Bruno = 10. Toplam Skor = 40 üzerinden 37. Bu, Wayne’in sezonun ilk 10’u!

Selma Blair Yaprakları DWTS

Selma Blair
Selma Blair ve Sasha Farber ‘DWTS’de. (Disney+)

Gecenin son performansı geliyor Selma Blair ve Sasha Farber, ancak paketinde bir duyuru yapar. Sasha’ya, MS ile devam eden savaşı nedeniyle MR çektirdiğini ve sonuçların geri geldiğini söyler. “Yarışmaya devam edemem” diyor. “Vücudum kesinlikle darbe alıyor.”

üzerinde son bir dans gerçekleştirebilir. DWTS. Selma ve Sasha, “Dünyanın Şimdi Aşka İhtiyacı Var” şarkısında güzel bir vals yapıyorlar. Andra Günü. Selma yarışmadan ayrıldığı için kimse elenmiyor. Jüri, Selma’yı ve hikayesiyle milyonlarca insana nasıl ilham verdiğini övüyor. Carrie Ann gözyaşları içinde Selma’yı izlemenin “yaşayan, nefes alan, zarif bir şekilde dans eden bir mucizeye” tanık olmak gibi olduğunu söylüyor. Selma ve Sasha’nın puanları: Carrie Ann = 10; uzunluk = 10; derek = 10; Bruno = 10. Toplam Puan = 40 üzerinden 40. Selma’nın oğlu son selamını verirken yanında.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/17/selma-blair-leaves-dwts-perfect-score-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir