Selma Blair, DWTS Prömiyerinde Balo Salonunu Gözyaşlarına Getirdi


Bu yepyeni bir dönem Yıldızlarla Dans.

ABC’de 30 sezonun ardından ünlü dans yarışması, 31. sezon prömiyeri için Disney+’a geçti ve hayal kırıklığına uğratmadı.

Tyra bankaları ve yeni ortak ev sahibi Alfonso Ribeiro geri dönen bir jüri heyeti katıldı. len Goodman, Derek Hough, Carrie Ann Inaba ve Bruno Tonioli 16 yeni yarışmacıdan oluşan grubun “onları ortaya çıkaran” bir şarkıyla dans etmeye davet ettiği büyük gala partisi için.

İlk olarak, iyi haber. TikTok yıldızı Charlie D’Amelio yarışma ile dans pistini sildi ve Cha Cha’sı için 32 puan kazandı. Megan Sana AygırıPartner ile “Vahşi” Mark Ballas.

İkinci sırada, Wayne Brady ve ortak Witney Carson etkileyici Cha Cha rutini için 28 puan kazandı Carl Carlton“O Kötü Bir Anne Jama (Yapılmış, Yığılmış).”

Gecenin en duygusal anı için saklandı Selma Blair ve ortağı Sasha FarberViyana valsini kim yaptı? David Cook’un “Hayatımın Zamanı”. 2018 yılında multipl skleroz teşhisi konulduktan sonra yarışan Selma, aralarında yargıç Carrie Ann ve diğer yarışmacının da bulunduğu balo salonunda birçok kişiyi gözyaşlarına boğdu. Jordin Kıvılcımları.

Selma puanlarını alırken gözyaşlarına boğuldu, “Çok minnettarım, çok minnettarım” dedi. O ve Sasha kendilerini üçüncü sırada buldular. Kısa mesafeli araba yarışı yıldız Şangela ve ortağı Gleb Savçenkoiki takım da 27 puan topladı.

Sezonun ilk eleme zamanı geldiğinde, Jersey Sahili yıldız Vinny Guadagnino ve ortak Koko Iwasaki 16 puanla en düşük jüri puanına sahipti, ancak taraftar oyu ile kurtarıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346992/selma-blair-brings-the-ballroom-to-tears-with-her-emotional-performance-on-dancing-with-the-stars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir