Selena Gomez’in Siyah Mini Elbise ve Gözlükleri: Fotoğraflar – Hollywood Life


selena Gomez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

selena Gomez durum ne olursa olsun her zaman bir stil ifadesi yapıyor ve bazı arkadaşlarıyla Nobu Malibu’da akşam yemeğine gittiğinde yaptığı tam olarak buydu. 30 yaşındaki genç, büyük boy kısa bir ceket, gözlük ve patik ile tasarlanmış, önü yırtmaçlı, siyah balıkçı yaka mini elbisesini sallayınca tok bacaklarını sergiledi.

selena Gomez
Selena Gomez, arkadaşlarla dışarıda yemek yerken, bol kesimli boz kahverengi G-Star Raw E Deri Bomber ceket, şeffaf gözlükler, altın halka küpeler ve siyah bilekte patiklerle tasarlanan eteği yırtmaçlı bu nervürlü siyah balıkçı yaka mini elbiseyi sallarken şık görünüyordu. Nobu Malibu’da. (arka plan)

Selena, korse üzerine oturan, ancak bacakları bol olan, nervürlü, örgü balıkçı yaka bir elbiseyi sallıyordu, ayrıca yanında küçük bir yırtmaç vardı. Mini’nin üstüne, kısa kahverengi bir G-Star Raw E Leather Bomber ceket giydi ve siyah ayak bileği patikleri, şeffaf gözlükler ve büyük altın halka küpelerle süsledi. Saçlarını arkaya dönük dağınık bir topuz yaptı ve fazla makyaj yapmaktan vazgeçti.

Son zamanlarda Selena’nın tüm kıyafetlerini seviyoruz ve bu görünümün yanı sıra, kısa süre önce Paris’te dışarıdayken uzun, tonlu bacaklarını yüksek belli, siyah beyaz kareli mini etekle uyumlu bir kısa etekle sergiledi.

Selena’nın siyah beyaz Alaia kıyafeti, yüksek boyunlu Alaia Kırpılmış Houndstooth Dokuma Üstü içeriyordu. Üstünü, ince belini sergileyen yüksek belli Alaia Kareli Jakarlı Örgü Mini Etek ile şekillendirdi. Eteğin alt yarısı pilili ve fırfırlıydı, baldırlarının ortasında bitiyor ve uzun bacaklarını gösteriyordu.

Sels, bir çift tıknaz beyaz halka küpe, sivri uçlu beyaz Stuart Weitzman Anny Pumps ve siyah deri çapraz gövdeli Alaia Coeur Deri Çanta ile donatıldı. Göz alıcılığına gelince, koyu kahverengi saçları Selena’ya yana kaymış bir bob içeren retro bir saç modeli veren ve uçları yukarı kaldırıldığında hacimli bir kabarık olan Orlando Pita tarafından şekillendirildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/selena-gomez-black-mini-dress-glasses-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir