Selena Gomez’in Nana’sı TikTok’ta Son Bir Ayrılığı Sordu: İzle – Hollywood Life


selena Gomez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Nana’nın çaya ihtiyacı var. selena Gomez30, 21 Temmuz 2022’de sevgili büyükannesinin yer aldığı eğlenceli bir TikTok’u paylaşırken sadece bir parça kişisel bilgi sundu. Dedikodularla ilgili her şey, Nana yıldızın güzellik rutinini bölerek yeni bir ayrılık hakkında soru soruyor.

Selena elinde dudak kalemi ile Rare Beauty serisinden ürünlerle ruj rutinini sergilemeye hazırdı. Sonra, Nana aniden arka planda çalıyor ve “Peki, o adamla nasıl bitirdin?” diye soruyor. bu Sadece Binadaki Cinayetler starlet’in gözleri fal taşı gibi açıldı, “Uh, sana birazdan anlatacağım.”

Şarkıcı, sayfasında TikTok’a “Hiçbir sözüm yok” yazdı. Rare Beauty TikTok’ta hesap şaka yaptı, Aptal bir surat emojisiyle birlikte “Teşekkürler Nana”.

@naregüzellik

Teşekkürler, Nana 🤪 @selenagomez #nadirgüzellik #usekindwords #dudak kalemi #ruj #liprotin #blooper

♬ orijinal ses – Nadir Güzellik

Nana’nın kimden bahsettiği belli değil. Selena çıktığı günden beri resmi olarak kimseyle bağlantı kurmadı. Hafta sonu 2017’de tamamen geri döndü ve ardından kısa ömürlü yeniden bir araya geldi. Justin Bieber çok vakit geçmeden. Çıktığına dair küçük söylentiler vardı. İntikamcılar iri parça Chris Evans 2021’de, ancak Portekizli aktörle çıktığı ortaya çıktığında bu söylentiler dinlenmeye bırakıldı Alba Baptista.

Selena eski haline dönmeye çalışsa da kıkırdamalarını tutamadı ve videoyu kısa kesti. Yapması gereken yemek ne olursa olsun kameradan çıkacaktı.

selena Gomez
Selena Gomez’in ‘Only Murders In The Building’ adlı programı, makyaj çizgisi ve yolda olan yeni müziğiyle çok şey var. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Adam kim olursa olsun, Selena’nın şu anda tam bir tabağı var gibi görünüyor. onun şovu Sadece Binadaki Cinayetler ikinci sezonuna yeni başladı, makyaj çizgisi büyüyor ve hatta yeni müzik üzerinde çalışıyor. Haziran ayında güzellik, kayıt stüdyosunda göründüğü hızlı bir TikTok’u paylaştı.

Yeni müzik, Latin-pop EP’sinden bu yana ilk solo şarkıları olabilir. Revelación, Mart 2021’de düştü. 2022’de Coldplay ile Şubat ayında “Let Somebody Go” single’larında işbirliği yaptı ve o zamandan beri parça bir avuç remiksten keyif aldı. Selena’nın son solo rekoru 2020’nin Rare’iydi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/selena-gomez-nana-asks-about-breakup-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir