Selena Gomez’in Mucize Kremi: Shop – Hollywood Life


selene gomez
Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Kuru, çatlayan bir cildiniz olduğunda, onu yatıştırmak için yoğun, kremsi bir nemlendiriciye ihtiyacınız olacak. Tabii ki, bu kadar çok seçenek varken, gerçekten işe yarayan birini bulmak zor olabilir. Ünlüler genellikle son derece etkili olan kaliteli ürünleri paylaşırken, bunların çoğu ortalama bir insan için çok pahalıdır.

Neyse ki, durmadan TikTok’ta gezinirken bir videoya rastladık. selena Gomez gece rutinini paylaşıyor TikTok’ta. Kısa klipte en sevdiği gece güzellik ürünlerini paylaştı ve kalın görünümlü bir vücut kremiyle son buldu. Dikkatini çektiğini söylemek güvenli.

Biraz kazı yaptıktan sonra Selena adlı videodan Selena’nın vücut nemlendiricisini bulduk. SOL DE JANEIRO Brezilya Bum Bum Cream. Şaşırtıcı bir şekilde bu vücut kremi sadece 22 dolardan başlıyor. Bu uygun fiyatlı kremayı ünlü yapan şeyin ne olduğunu görmek için okumaya devam edin.

Sarı kavanoz SOL DE JANEIRO Brezilya Bum Bum Cream

SOL DE JANEIRO’nun kremi harika malzemelerle dolu. Kuru, pürüzlü cildinize nüfuz etmek için Cupuaçu Yağı, Açaí Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı içerir. Nemlendirici ayrıca cildin daha uzun süre genç görünmesini sağlamak için cildin elastikiyetini artırır.

Bir diğer önemli bileşen guaranadır. Bu bitkiden elde edilen bileşen, normal kahvenin sahip olduğu kafein miktarının beş katına sahiptir! Kafein ekleyen her şey bu krem cildinizi sıkılaştırmak ve pürüzsüzleştirmek için dolaşımı uyarmak için kullanılır.

Diğer bazı harika avantajlar bu ürün vegan dostu ve zulüm içermeyen olmasıdır. Ayrıca, içeriği sürdürülebilir bir şekilde tedarik edildiğinden, satın alma konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Vanilya, tuzlu karamel ve fıstık notalarıyla her gece bu büyüleyici kokulu kremayla kendinizi boğmak isteyeceksiniz.

Bu nemlendirici krem kullanımı süper kolaydır. Sadece kremi dairesel hareketlerle cilde masaj yapın. Bu, cildinizin gerçekten emebilmesi için sıcaklık yaratır. Özellikle duştan sonra poponuz, bacaklarınız, karnınız ve kollarınız için harikadır.

20.000’den fazla beş yıldızlı derecelendirme ile onu da rutininize eklemelisiniz. ne dinle bir yorumcu dedi:

“Sol De Janeiro’nun Brezilya çizgisine TAKILMIŞIM!! Tüm koleksiyondan kokuyu seviyorum. Kokusu sarhoş edici. Pürüzsüz, sakinleştirici ve yumuşak kokuyor. Rio’nun güneşli kumsallarında tatildeymişim gibi hissettiriyor.”

Bu kullanımı kolay ekleyin, olmazsa olmaz vücut kremi Selena onaylı bu kremin neden bu kadar yüksek puan aldığını görmek için rutininize bakın. Amazon’da sadece 22 $ karşılığında, yaz için tam zamanında, yumuşak, nemli bir cilde sahip olabilirsiniz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/selena-gomez-miracle-cream-4744783/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir