Selena Gomez’in Monolog Açılışında Tek Şakası — Video – Hollywood Life


Selena Gomez'in Monolog Açılışında Tek Şakası — Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

selena Gomez29, aldı Cumartesi gecesi canlı 14 Mayıs’ta ilk kez sahneye çıktı. “Same Old Love” şarkıcısı açılış monologunda aslında “bekar” olduğunu ve bir sonraki ilişkisini aradığını açıkladı! “Ev sahipliği yapmaktan heyecan duymamın bir nedeni SNL bekarım – ve duydum SNL romantizmi bulmak için harika bir yer” dedi izleyicilere. “Emma Stone kocasıyla burada tanıştı kocasıyla burada tanıştı, Scarlett Johansson … ve Pete [Davidson] ve Makineli Tüfek Kelly” diye devam etti, Pete ve kim Kardashian!

Sel ayrıca Raya gibi flört uygulamalarının onun işi olmadığını da açıkça belirtti. “Ve flört uygulamalarını gerçekten denemek istemediğim için, oraya koymak ve aşkımı tezahür ettiğimi ve ruh eşimi aradığımı söylemek istiyorum – ama bu noktada kimseyi alacağım” diye şaka yaptı. . Tam o sırada, Kyle Mooney “Yapacağım” diyerek ortaya çıktı – Selena ile çıktığı gibi. Aslında evli olduğunu hatırladıktan sonra, Punkie Johnson da dahil olmak üzere birkaç kişi elini denedi. Selena, “Havalı ama bakalım parti nasıl gidiyor,” diye espri yaptı.

Selena Gomez'in Monolog Açılışında Tek Şakası — Video – Hollywood Life
Selena Gomez, ‘SNL’nin açılış monologunda bekar olmakla ilgili şaka yaptı. (NBC)

Özellikle, Selena çıktı Justin Bieber 2011’den 2018’e kadar aralıksız, daha sonra ilk bir numaralı hiti “Lose You To Love Me”ye ilham kaynağı oldu. Şarkıcı ayrıca bir romantizm yaşadı Hafta sonuikili 2017’de Met Gala’ya birlikte katılıyor!

Disney şapı Mach & Mach imzalı göz kamaştırıcı fiyonklu siyah mini bir elbise giyerken ve açılış monologunu New York’tan canlı yayınlarken muhteşem görünüyordu.

Gösteriden iki gün önce, SNL onunla ve müzikal konuğuyla bir teaser yayınladı Malone’dan sonraoyuncularla birlikte Yardımsever Bryant ve Bowen Yang. Videoda Selena, sade siyah balıkçı yaka ve modaya uygun kot pantolon ile ultra şık görünüyordu. Ev sahipliği yapmaktan çekinip çekinmediği sorulduğunda, “Sadece heyecanlıyım,” diye tatlı bir şekilde yanıtladı.

Yine de, SNL Selena’nın bizi güldürmeyi başardığı tek yer değildi. HBO Max şovunda Selena + Şef, bize çeşitli ünlü şeflerle yemek yaptığı eğlenceli yemek kaçamaklarını gösteriyor. Yemek pişirme sevgisini geliştirmek isteyen, yakın zamanda mutfak gereçleri markası Our Place ile “Our Place X Selena Gomez” adlı bir işbirliğinden de vazgeçti. Reklam panosu.

bu sihirbazlar Waverly Place’in filmdeki Mabel Mora rolüyle yıldız açıkça ekranda parlıyor. Sadece Binadaki Cinayetler hit olduğunu kanıtlamıştır. “Her şeyden sonra selena Hem oyunculukta hem de müzikte iş yaptı, sonunda nerede olmak istediğini anladığını hissediyor ve bu da onun başarısı sayesinde. Sadece Binadaki Cinayetler” dedi ÖZEL KAYNAK Hollywood hayatı. “Çalışmış olmak ve birlikte çalışmak Steve Martin ve Martin Kısa çok iyi karşılanmış bir şey üzerine, öyle olduğunu hissediyor ve onu gerçekten yapmak istediği rollere sokacak.”

Pek çok tutkusu olan Selena, 2020’de makyaj serisi Rare Beauty’yi de piyasaya sürdü. Marka, satışlarının yüzde birini zihinsel sağlık kaynaklarına erişimi artırmaya yardımcı olan bir kuruluş olan Rare Impact Fund’a bağışlıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/snl-selena-gomez-single-joke-opening-monologue-video/

Yorum yapın