Selena Gomez’in Kilosunu “Orospu” Yapan Vücut Şekillendiricileri Kapattığını Görün


selena Gomez İnsanların onun vücudu hakkında yorum yapmasından bıktı.

29 yaşındaki şarkıcı, 10 Nisan’da TikTok Stories’e gitti ve görünüşüyle ​​ilgili karşılaştığı yargıyı açtı.

“Yani zayıf kalmaya çalışıyorum ama Jack in the Box’a gittim ve dört taco, üç yumurtalı rulo, soğan halkası ve baharatlı tavuklu sandviç aldım” dedi. “Ama dürüst olmak gerekirse, kilom umurumda değil çünkü insanlar zaten ‘çok küçüksün’ diyorlar. ‘Sen çok büyüksün.’ ‘Bu uymuyor.’ ‘Meh meh meh meh.'”

Gomez daha sonra vücut traşlayıcılarına bir mesaj gönderdi. “Orospu, olduğum gibi mükemmelim” dedi. “Hikayenin ahlaki mi? Hoşçakal.”

Grammy adayı sanatçı da oynadı tiga‘in şarkısı “Rack City” arka planda ve “Ben bir muthaf-kin’ yıldızım” sözlerini ağzına aldı.

Gomez, daha önce karşılaştığı vücut utancından bahsetti. 2019’un bir bölümü sırasında Nesil Geri VermekÖrneğin, “Kurtlar” yıldızı, sağlık savaşı sırasında insanların kilosu hakkında nasıl yorum yaptığından bahsetti.

“Lupusum var ve böbrek sorunları ve yüksek tansiyonla uğraşıyorum, bu yüzden birçok sağlık sorunuyla uğraşıyorum” dedi. “Ve benim için, vücut imajını gerçekten fark etmeye başladığım zamandı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326768/see-selena-gomez-shut-down-body-shamers-who-bitch-about-her-weight?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın