Selena Gomez’in Arkadaşlarla Metalik Tulum – Fotoğraflar – Hollywood Life


Selena Gomez arkadaşlarıyla dışarıda eğlenceli bir gece geçirmek için dalgalı metalik bir tulumu sallarken muhteşem görünüyordu.

selena Gomez muhteşem ışıltılı metalik tulumunu sallarken arkadaşlarıyla eğlenceli bir gece geçirdi. 29 yaşındaki, uzun kollu, parlak gümüş rengi tek parça ve dalgalı bir yakayı salladı ve görünümünü koyu kırmızı dudak ve hacimli plaj dalgalarıyla tamamladı.

Selena, biri şeffaf pembe diğeri ise kırmızı olan birbiriyle uyumlu elbiseler giyen iki arkadaşın ortasında poz verdi. Sels, çarpıcı fotoğrafa “Çiklet tatlıları” başlığını attı.

Selena bir süredir sosyal medyaya paylaşım yapmadıktan sonra ortalığı karıştırdı. Daha geçen gün, şehirde dışarıdayken havalı, şeffaf kedi gözü Miu Miu Mu 09Us Glitter Gümüş Güneş Gözlüğü ile tasarlanmış, Büzgülü Detaylı, çarpıcı yeşil ipek Zara Kaşkorse Elbise giydiği bir fotoğraf yayınladı.

Selena, dekolteli, kapüşonlu elbisesini omuzlarının üzerine dökülen siyah Acne Studios Sahte Deri Ceket ile şekillendirdi. Işıltılı güneş gözlüklerinin yanı sıra, bir çift Rue Gembon Noah Altın Halka Küpe, isim plakası gerdanlık kolye, Prada Monolith Fırçalı Deri Bot ve Rugan Deriden bir Saint Laurent Le 5 a 7 Hobo Çanta salladı.

Selena, fotoğrafları yayınlarken nadiren dışarı çıktığını itiraf etti, “Sosyalleşin diyorlar, tamam dedim. 20 dakika sürdü = başarı.”

Son Instagram fotoğraflarının yanı sıra Selena az önce katıldı son tarih Yarışmacılar Televizyon olayında pembe güzel görünüyordu. Yanlarında kesikler bulunan uçuk pembe bir Mango Havalandırmalı Pamuklu Elbise giydi ve buna uygun bir Mango Mahsul Tweed Ceket ile tarz kazandı. Görünümünü sivri burunlu siyah Jimmy Choo Rav Mules ve Jenny Bird Doune Hoops Küpe ile tamamladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/selena-gomez-metallic-jumpsuit-friends-photos/

Yorum yapın