Selena Gomez’in 16 Dövmesi ve Anlamları – Hollywood Life


selena Gomez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

selena Gomez yıldız stili, liste başı şarkıları ve birinci sınıf ilişkileri ile tanınır, ancak süper hayranlar vücudunu kaplayan çeşitli dövmelere de aşina olabilir. Çoğu küçük ve zar zor fark ediliyor, ancak mürekkebin bir kısmı, en son yaptığı gibi damlayan pembe gül sırtında, büyük ve renkli, tüm dikkatimizi talep ediyor!

Aşağıda Selena’nın tüm 16’sını yıkıyoruz bilinen tatts (sakladığı daha çok şey olabilir!) ve “Dondurma” şarkıcısının tasarımları üstlenme kararına neler girdiğine dair biraz bilgi verin.

Müzikal Onur

selena Gomez
Selena Gomez, 47. Amerikan Müzik Ödülleri’nde, 2019 (Jason Merritt/Radarpics/Shutterstock).

Selena, mürekkebi 2012’de sağ bileğine taktı ve hayranlar başlangıçta bunun küçük siyah bir kalp olduğunu düşündüler. Oscar öncesi bir partiye katılırken, o zamanlar 19 yaşındaki Hollywood’a erişin o zaman, “Herkes nedense bunun bir kalp olduğunu düşündü ama müziğin hayatımda büyük etkisi var.”

Ünlü, geç Texicana şarkıcısına atıfta bulunarak, “Bir şarkıcının adını aldım, şarkıcıyım ve birçok başka kişisel neden var” dedi. Selena Quintanilla-Perez.

Ailevi Bir Övgü

selena Gomez
Selena Gomez, Cannes’da, 2019 (Anthony Harvey/Shutterstock).

Selena’nın bu hassas, küçük “g” harfini ne zaman aldığını şu anda kimse bilmiyor ama sonunda şunu onayladı: ile 2015 röportajı rafineri29 “G”nin temsil ettiği Gracienamı diğer 2013 doğumlu üvey kız kardeşi.

“Beni Güçlendiren Tanrı”

Müzik notasına ek olarak, Selena 2012’de uyluğuna üçüncü dövmesini yaptırdı, ancak bir yıldan fazla bir süre halktan bir sır olarak sakladı.

“Gizlemekle oldukça iyi bir iş çıkardım,” dedi. söylenmiş Ryan Seacrest 2013’te bir radyo röportajı sırasında, hayranların “Wolves” şarkıcısının sahilde fotoğrafını çekmesinin ardından fark etmesi üzerine. Selena Ryan’a açıkladı “Beni güçlendiren Tanrı” onun en sevdiği İncil pasajından değiştirilmiş bir alıntıdır. Filipinliler 4:13.

Başka Bir Aile Övgüsü

selena Gomez
Selena Gomez ‘The Dead Don’t Die’ galasında, 2019 (David Fisher/Shutterstock).

Selena’nın 2012’de aldığı ikinci “LXXVI” dövmesi, romen rakamlarıyla “76” rakamıdır ve bir aile üyesine başka bir haykırıştır. bu Sadece Binadaki Cinayetler star mürekkebi ünlü New York City merkezli sanatçıdan aldı Keith Scott “Bang Bang” McCurdy. “Dövme, kendisi için çok şey ifade ettiğini söylediği bir aile üyesine bir övgüydü” sanatçı anlattı Günlük posta.

Bir yıl sonra Selena paylaştı tasarımın bir fotoğrafı “1976” başlığıyla. Tatt’ın tam anlamını hiçbir zaman açıklamamasına rağmen, annesine bir övgü olduğu tahmin ediliyordu. mandy teefey1976 doğumlu ve 1992’de Selena’yı doğurduğunda henüz 16 yaşındaydı.

Kendini sev

Selena 2014’te tekrar Bang Bang’e döndü, ardından başka bir söz seçti – bu sefer sağ sırtında. Selena zaten istediğini yazmıştı. söyledi E! Haberler o zaman“Bunu bir süredir istiyordu” diye ekledi.

“Mükemmel yeri bulana kadar onunla biraz oynadık” dedi. “O sevdi; yerinden fırladı.”

Anlamlı Numeroloji

Selena’nın bu dövmeyi ne zaman yaptırdığı tam olarak belli olmasa da hayranlar, 2015 yılında sahilde fotoğraflandığı sırada eski Disney yıldızının kalçasında onun soluk hatlarını fark etmeye başladılar. Birçok hayranlar ve ve medya kuruluşları kutsal “Om” sembolü olduğunu varsaymıştı, ancak Selena rafineri29 yazarın “sekiz yıl önce en iyi arkadaşlarından biriyle tanıştığı zamanı” temsil etmek için yorumladığı gibi, aslında başka bir tarih.

Bir yıl sonra, Selena bir fotoğrafını yayınladı. geçici bir dövme sayfası kendi mürekkebinin kopyalarıyla ve söz konusu sembol “X”, “3” ve “1” gibi kıvırcık bir yazı tipinde birleştirildi.

güneş ayak

Selena, “Sunshine” dövmesini sağ ayağına ne zaman yaptırdığını tam olarak doğrulamasa da, geçici dövme kağıdına eklendiği için Nisan 2016’dan önce olması gerekiyordu.

Dövmenin anlamı hakkında hiç konuşmadı, ancak 2016’da bir kez büyükannesinden “gün ışığım” olarak bahsetti. Twitter’dan.

Ruh Sağlığı Bilinci

2017’de Selena, Netflix dizisinin yapımcılığını üstlendi. 13 Neden Nedenve hemen gösterinin yıldızlarına katıldı alisha boe ve Tommy Dorfman Hollywood’da bir dövme randevusu için. Şovun tematik unsurlarına göre, eşleşen noktalı virgüller zihinsel sağlık bilincini ve intiharı önlemeyi temsil eder.

“Proje noktalı virgül, acı çekenlere umut sunmaya adanmış bir harekettir. depresyonintihar, bağımlılık ve kendine zarar verme düşünceleri” Alisha yazdı Instagram o zaman. Aktris atıfta bulundu Amy Bleuelzihinsel sağlık kar amacı gütmeyen kuruluşa başlayan akıl sağlığı aktivisti Proje Noktalı virgülve kim 2017 yılında vefat etti. Amy’nin röportajına göre “Heybetli”, noktalı virgülün bir sembol olarak arkasındaki ilham, dilbilgisel kullanımından türetilmiştir.

“Edebiyatta yazar, cümleyi bitirmek için değil, devam etmek için noktalı virgül kullanır” dedi. “Yazar olduğunuz ve hayatınız cümle olduğu için görüyoruz. Devam etmeyi seçiyorsun.”

#1

Selena, en iyi arkadaşlarından birine ithafen göğüs kafesinin sağ tarafına “1” dövme yaptırdı. Courtney Lopez [née Barry], ona “gerçek 1 numara” adını veriyor. O ve Courtney küçük eşleşen dövmelerini paylaştılar. 2018 doğum günü postu onun BFF’si için.

“Ve son olarak, benim gerçek 1 numaram [Courtney Barry] sen inanılmaz bir kadınsın,” diye yazdı Selena mürekkebi kutlayan gönderide. “Hayatın en kafa karıştırıcı anlarıyla başa çıkma şeklin tarif edilemez ve zarif. En küçük hikayelerden en yürek burkan hikayelere kadar etkileniyorsunuz, güzel koktuğunuzu söylerlerse parfümünüzü vereceksiniz, çok komiksiniz ve her zaman inancınızda dimdik duruyorsunuz, sevgi dolu bir abla, harika bir arkadaş ve güzel bir kız. FEARFULLY ve HARİKA yapılmış bebek tanımı sensin! #1[.]”

BFF Eşleşen Tatlar

Selena kesinlikle en iyi arkadaşlarını onurlandırmayı seviyor! bu Bahar tatilcileri ve Courtney dahil en yakın arkadaşları, ashley aşçıve Raquelle Stevensvücutlarının farklı yerlerine aynı “4” dövmeleri yaptırdı.

Selena, “4”ünün sağ kolunda, dirseğinin kıvrımının hemen altında olduğunu gösterdi ve paylaştı bir sürü fotoğraf Ağustos 2018’de arkadaşlarıyla etkinliğin.

“4 numara çünkü bu kadınlar 7 yıldır yanımda” diye yazdı başlığına. 4, çünkü hayatımın geri kalanında benim 4’ümsün. sizi seviyorum bayanlar Hepiniz bana daha iyi, daha güçlü, Tanrı’ya daha yakın olmam için ilham veriyorsunuz ve zaten en ÇILGIN hikayeyi birlikte yaşadık. 50 tane daha bekleyemem!!”

Sonsuza Kadar Ok

Selena kesinlikle arkadaşlarına ve yakın iş arkadaşlarına bağırmayı çok seviyor! Ortak yazarlarından biri, Julia Michaels“Lose You to Love Me” ve “Bad Liar” da dahil olmak üzere Selena’nın en büyük parçalarından birçoğunun yapımında yardımcı olan , Lose You to Love Me ve Bad Liar, Kasım 2019’da Los Angeles’ta verdiği konserin ardından Selena ile eşleşen bir ok dövmesi aldı. “Anksiyete” düetlerini gerçekleştirdikten sonra sahne öpücüğü, el ele tutuştuklarında birbirlerine doğru bakan küçük, aynı okları başparmaklarının tabanlarında aldılar. Mürekkebi sanatçılardan geri aldılar Londra Rizesi ve Brad Reis.

“Taşlanmış..okum sonsuza kadar seni gösteriyor” Selena Instagram’da yazdı zamanda hikaye.

Yaygın Dua Elleri

24 Kasım 2019’da Selena, Amerikan Müzik Ödülleri’nde sahne arkasında çekilmiş Polaroid fotoğraflarından oluşan bir kolaj paylaştı. Çekimlerden birinde elbisesini kaldırarak sol uyluğunun üst kısmında dua eden iki eli ve etraflarına bir tespih sarılmış olan büyük bir dövmeyi ortaya çıkardı.

Dövmelerinin çoğu gibi, tasarımı da Bang Bang yaptı. paylaşılan fotoğraflar mürekkep oturumunun kendi Instagram’ına.

samimi bir tarih

Hayranlar ilk olarak Selena’nın sağ dirseğinin üzerinde bir sayı tasarımına “Nadir”i çıkardığında gözüktü – çoğunlukla Müzik videoları ve basın fotoğrafları.

CapitalFM ile Aralık 2019’da yapılan bir röportajda Selena, böbrek nakli geçirdiği tarihi not ettiğini ve kronik bir otoimmün hastalığı olan lupusunun bir sonucu olarak 2017 yazında böbrek yetmezliği nedeniyle nasıl hastaneye kaldırıldığını kaydetti.

Selena arkadaşı ve bağışçısı dedi ki, Francia Raisaaynı zamanda eşleşen bir dövmeyi paylaşıyor. “Bunu bana böbreği veren kızla yaptım” dedi çıkışa.

‘Nadir’ Bir Fırsat

Paranın karşılığını daha fazla Bang Bang! Selena 2020’ye başladı ve üçüncü solo albümünün çıkışı, Nadir — boynunun sağ tarafında küçük siyah harflerle “Nadir” başlığını yazan başka bir Bang Bang orijinaliyle.

O sırada bir Instagram gönderisinde, sanatçı Bang Bang’i etiketleyerek ve ayrıca bir kelebek emojisi ekleyerek “Yine mi yaptım” yazdı.

Manevi Sembol

Başka bir Bang Bang orijinali – söyleme! Selena’nın gözde dövme sanatçısı, kısa bir videoda “Nadir” şarkıcının dövmesini açıkladı. onun IG’si.

Siyah-beyaz klip, köprücük kemiğinde bulunan hassas haçın yakın plan çekimini gösteriyor, ardından Selena’ya kaydırarak maskesini düzeltirken sevimli sırıtışını gösteriyor.

“Ben çok, çok ruhaniyim” o söyledi moda son bir röportajda. “Tanrı’ya inanıyorum ama dindar değilim. Bir süredir Hristiyanım. Bunun hakkında çok fazla konuşmam – istiyorum ama kötü bir ün kazandı. Sadece inancıma sahip olmayı ve inandığım şeye inanmayı sevdiğimi ve beni gerçekten başarıya götüren şeyin bu olduğunu açıkça belirtmek istiyorum.”

Bang Bang ayrıca konuştu Bu gece eğlence mürekkeple ilgili olarak, Selena’nın “belki büyük bir şey istediğini” söylediğini söyledi.

“Bunu çok anlıyorum. ona bir çift gösterdim [cross] daha büyük ve onları vücuduna photoshoplayan tasarımlar. Farklı vücut bölgelerine dayatılan bir sürü render yaptık” dedi.

“O sevdi. Yine de baskı yok, değil mi?” şaka yaptı. “Tam köprücük kemiğinin üzerinde herkesin göreceği yerde. Birkaç düz çizgi ve kolay görünüyor. Ama terliyordum.”

Bir Gül tarafından öpüldü

Selena ve Bang Bang arasındaki en son ortak çalışma, sanatçının Selena’nın siyah-beyaz bir fotoğrafını, ancak yeni mürekkebin bir renk patlamasını ortaya çıkardığı geçen Aralık 2021’de geldi: boynunun dibinde başlayan ve uzayan pembe bir suluboya gül kürek kemiklerinin arasına indir.

Ertesi ay Selena o modeli paylaştı. cara delevingne tasarımın arkasındaki kısmi ilham kaynağıydı.

“Birkaç farklı anlama geliyor” selena dedi “Kelly ve Ryan ile yaşa.” “Ben ve Cara, en iyi arkadaşlarımdan biri – onunla tanıştığımda belki 16 yaşındaydım – bana gül goncası diyor. Yani bu bir lakap. Ve her zaman bir gül istemişimdir ve şimdi bir tane var. Ve onu seviyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/selena-gomez-tattoos-4758605/

Yorum yapın

SMM Panel