Selena Gomez, Yapımcı Andrea Iervolino & Pals ile Tatile Çıktığını Gördü


Şimdi ona bak.

30. doğum gününde çaldıktan sadece haftalar sonra, selena Gomez yapımcı ile bir tekne gezisi sırasında sadece gelişiyordu Andrea Iervolino ve arkadaşlar. 3 Ağustos’ta, “Lose You to Love Me” şarkıcısı, İtalya’nın Positano yakınlarında demirlemiş bir yatta güneşlenirken yüzü gülüyordu.

Siyah bir mayo giyen Selena, 2016’daki filminde yapımcı Andrea ile iskelede güneşlenirken görüldü. Şüpheli Savaşta, arkadaşları gölgede rahatlarken. Günün bir noktasında grup dalgalara çarptı – 34 yaşındaki Andrea şakacı bir şekilde Sadece Binadaki Cinayetler merdivenden inerken suya daldı.

Selena ve arkadaşları da açık denizde jet ski yaparken ve büyük bir şişme muz üzerinde gezintiye çıktılar.

Selena’nın hayatının sonraki on yılını kutlamasının tek yolu, sıçrayan bir İtalyan tatili değildi. Temmuz ayı sonlarında bir kaynak E! Rare Beauty’nin kurucusunun özel bir evde yaklaşık 50 misafirin katıldığı “resmi bir parti” ile onurlandırıldığı haberi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340826/selena-gomez-makes-a-splash-during-italy-vacation-with-producer-andrea-iervolino-and-friends?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir