Selena Gomez Vücut Utandırma Yorumlarına Yanıt Veriyor Görünüyor


selena Gomez hala eleştirmenlerinin onu üzmesine izin vermiyor.

bu Sadece Binadaki Cinayetler Uzun süredir vücut pozitifliğinin savunucusu olan yıldız, 10 Ocak’ta 2023 Altın Küre’de kırmızı halıda yürüdükten sonra sosyal medyada birkaç vücut utandırıcı yorum yaptı. 30 yaşındaki Selena, daha sonra ödül töreni tarihiyle Instagram Live’da göründü. Küçük kızkardeş Gracie Elliot Teefey9 ve kilo almaktan bahsetti.

Yeniden paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi, “Şu anda biraz büyüğüm çünkü tatillerde eğlendim” dedi. TikTokkardeşine “Değil mi?”

Gracie, “Evet” diye yanıtladı ve ardından Selena gülmeye başladı.

Ünlü oyuncu giyinirken konuştu Altın Küre kıyafetleri— kabarık kollu ve uzun kuyruklu straplez, erik rengi kadife Valentino Sonbahar 2022 Haute Couture elbise. Ödül töreninde Selena, Hulu’s filmindeki Mabel Mora rolüyle bir televizyon dizisi, komedi veya müzikalde en iyi kadın oyuncu performansı dalında ilk Altın Küre’ye aday gösterildi. Sadece Binadaki Cinayetler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361542/selena-gomez-appears-to-respond-to-body-shaming-comments-after-attending-golden-globes?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir