Selena Gomez ve Rahibe Gracie’nin Altın Küre Gecesi’ne Bayılacaksınız


doyamıyoruz selena Gomezkız kardeşlerin gecesi!

Rare Beauty’nin kurucusu, 2023 Altın Küre’ye en şirin artı birini getirdi: Küçük kız kardeşi Gracie Elliot Teefey. 10 Ocak’taki yıldızlarla dolu etkinlik için Selena ve Gracie muhteşem kıyafetlerle kırmızı halıya çıktı.

İlk kez Altın Küre adayı olan oyuncu, Valentino imzalı çarpıcı bir straplez kadife elbise giyerek bu özel günü kutladı. Kraliyet moru görünümünü, dramatik fırfırlı kolları ve uzun kuyruğu olan yere kadar uzanan bir pelerinle eşleştirdi. Zar zor makyaj ve zahmetsiz bir kabarıklık, şarkıcının genel görünümünü tamamladı.

Ve Selena’nın küçük kız kardeşine gelince? Gracie ışıltılı altın rengi bir elbise, uyumlu ayakkabılar ve bir el çantasıyla ışıl ışıl parlıyordu. Ve 9 yaşındaki kız kardeşinin ayak izlerini takip ederek saçını da eğlenceli bir kabarıklıkla şekillendirdi.

Sonuç olarak, dinamik ikili şık görünümlerini sergilerken, Selena fotoğraf için poz verirken kırmızı halıda kız kardeşine hayranlıkla sarılır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357316/2023-golden-globes:-you-ll-love-selena-gomez-and-sister-gracie-s-night-out-like-a-love-song?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir