Selena Gomez ve Post Malone’un Müzik Kroki — Video – Hollywood Life


Selena Gomez ve Post Malone'un Müzik Kroki — Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: nbc

selena Gomez onunla flört hayatı hakkında bir şaka kırma konusunda hiçbir sorunu yoktu Cumartesi gecesi canlı açılış monoloğu – ve ilişki temasını aşağıdakileri içeren başka bir taslakta devam ettirdi Malone’dan sonra ve Chris Redd! Biraz, Selena ve Chris birlikte yaşayan bir çift oynadı – ancak, bir ses (serseri Johnson) Chris’in muhtemelen hile yaptığını ve söylediği gibi kağıt havlu almadığını öne sürdü!

Kızgın bir Selena daha sonra sosyal medya gönderilerini ve bilgisayarını karıştırmaya başladı, hatta Punkie’nin önerisi üzerine X-Box’ını bile kırdı – ama Chris dakikalar sonra bir çanta Bounty ile döndüğünde oldukça mahcup görünüyordu! Sadece Chris’e ikinci bir ses geldi, bu sefer Sel’in hile yaptığını düşündüğünü söyleyen Post Malone şeklindeydi. o hile yapıyordu. Komik skeçte “Erkek çıplaklar alıyor” dedi. “Kimden?” Post Malone’un önerdiği gibi, Chris sordu. Lebron James.

Selena Gomez ve Post Malone'un Müzik Kroki — Video – Hollywood Life
Selena Gomez ve Post Malone, 14 Mayıs’ta bir ‘SNL’ skecinde göründüler. (NBC)

Disney albümünün görünümü, eleştirmenlerce beğenilen dizisinden sıcak geliyor Sadece Binadaki CinayetlerMabel Mora karakterini canlandırmaktadır. Hulu’da hit bir kara komedi, Sadece Binadaki Cinayetler New York şehrinin Yukarı Batı Yakası’nda gerçekleşir. İlk sezonun konusu, bir apartman sakininin trajik ve gizemli cinayetini çözmeye çalışan lüks bir apartmanın üç kiracısı etrafında dönüyor. Gösteride, üç ana karakter tarafından oynanır. selena Gomez, Steve Martinve Martin Kısabirlikte gerçek bir suç podcast’i başlatmaya karar verdiklerinde olası bir ittifak oluşturan.

Cumartesi gecesi canlı gösterinin ilgisini çeken sadece onlar değil gibi görünüyor. ile ÖZEL RÖPORTAJ Hollywood hayatıTony Ödüllü aktör alan cumming övüldü Sadece Binadaki Cinayetler, onu “esprili ve zarif” olarak nitelendirdi. Alan, “Suç podcast’leri fikrini bir tür parodileştirmeleri gerçeğini seviyorum” dedi. “Bence yakın zamanda yapmaya başladığımız bir şey hakkında şimdiden alaycı davranmamız çok komik.”

Gösterinin başarısı sayesinde, Selena’nın dizinin kariyeri için yaptıklarından son derece gurur duyduğu bildiriliyor. Neyse ki, ikinci bir sezon için yenilendi, cara delevingne Selena’yı çok sevindirecek şekilde ortaya çıkacağı doğrulandı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/15/snl-selena-gomez-post-malone-sketch-video/

Yorum yapın